Ciszewski MSL z Hyundai Motor Poland – Portal PR - 24PR
Ciszewski MSL z Hyundai Motor Poland

22.02.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Ciszewski MSL należąca do międzynarodowej sieci MSLGROUP rozpoczęła współpracę z Hyundai Motor Poland – przedstawicielem jednego z największych producentów samochodów na świecie. Za obsługę klienta odpowiada dział Technologii Ciszewski MSL, kierowany przez Sebastiana Stępaka.

Hyundai Motor Poland to przedstawiciel południowokoreańskiego koncernu Hyundai Motor Company. Firma działa na polskim rynku od 1993 roku jako oficjalny i wyłączny importer samochodów osobowych, rekreacyjnych i użytkowych marki Hyundai. Hyundai Motor Poland jest częścią Hyundai Motor Group zajmującej się produkcją i dystrybucją samochodów. Południowokoreańskie przedsiębiorstwo jest piątym największym producentem samochodów na świecie.

W tym roku obchodzimy 20-stulecie obecności miarki Hyundai na polskich drogach. W związku z dynamicznie rosnącą liczbą projektów po raz pierwszy w naszej historii zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z agencją, która wspomoże nasz wewnętrzny zespół PR w komunikacji i prowadzeniu działań PR na polskim rynku. – powiedział Piotr Ziarkowski, Marketing i PR Manager Hyundai Motor Poland. Jesteśmy bardzo wymagający zarówno wobec siebie jak i partnerów, z którymi pracujemy. Liczymy, że ta decyzja przyniesie nam wiele korzyści. Rozpoczęcie współpracy z Ciszewski MSL zamyka listę naszych stałych partnerów biznesowych w obszarze komunikacji marketingowej, do których należą Havas Media (planowanie i zakup mediów), Opus B (kreacja ATL i BTL), The Digitals (digital, online, social) i EMLAB (eventy i ambient).

To ważny dla nas powrót marki motoryzacyjnej do portfolio klientów Ciszewski MSL. Jako agencja z niezwykle bogatym doświadczeniem we współpracy z tą wymagającą branżą cieszymy się, że zdobytą wiedzę będziemy mogli wykorzystać w pracy dla Hyundai Motor Poland. W naszych działaniach stawiamy na rozwiązania niestandardowe, dlatego wierzymy, że będzie to ciekawe doświadczenie dla obu stron. – powiedział Sebastian Hejnowski, dyrektor zarządzający Ciszewski MSL.

Do zadań agencji będzie należało prowadzenie działań komunikacyjnych obejmujących biuro prasowe, PR produktowy, korporacyjny, a także obsługę medialną wydarzeń specjalnych i projektów sponsoringowych Hyundai Motor Poland.

Ciszewski MSL

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.