Lenovo IdeaPad Y500 – komputer dla graczy – Portal PR - 24PR
Lenovo IdeaPad Y500 – komputer dla graczy

15.02.2013 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Firma Lenovo Polska ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Polsce nowego notebooka dla graczy Lenovo IdeaPad Y500. Sprzęt wyposażony w specjalną kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, pamięć masową lub chłodzący wentylator, jest już dostępny w sprzedaży.

„Lenovo wprowadza na rynek polski nowy komputer dla graczy – Y500 to jeszcze bardziej wydajny następca modelu Y580. Komputer posiada bardzo mocną konfigurację techniczną. Wyróżnia go wiele praktycznych funkcjonalności takich jak matryca Full HD, dwukolorowa, podświetklana klawiatura oraz kieszeń UltraBay, w której możemy zamontować dodatkowy dysk twardy, wentylator, napęd DVD lub dodatkową – bardzo wydajną kartę grafiki nVidia GeForce GTX 650 2GB działającą w trybie SLI. Takie połączenie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników” — komentuje Daniel Malak, Consumer Business Manager w Lenovo Polska.

KV_1 Y500

IdeaPad Y500 — wydajne komputery do zastosowań multimedialnych

Najnowsze modele Lenovo IdeaPad Y500 to wydajne komputery dlamiłośników gier i multimediów. Modele Y500 są wyposażone w specjalną kieszeń UltraBay, w której można błyskawicznie zainstalować dodatkową kartę graficzną, pamięć masową lub chłodzący wentylator. Notebooki te radzą sobie z niemal dowolnym zadaniem wymagającym dużej mocy obliczeniowej, na przykład edycją zdjęć i wideo oraz grami komputerowymi.

Każdy model zawiera procesor do poziomu Intel® Core i7 trzeciej generacji, podwójną grafikę NVIDIA® GeForce® GT650M 2 GB, do 16 GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy o pojemności do 1 TB.

Zaawansowanym możliwościom towarzyszy atrakcyjny wygląd obudowy ze wzorem z włókien węglowych, podświetlane od spodu wyświetlacze panoramiczne HD o przekątnej 14″ i 15,6″, a także dwuwarstwowa, podświetlana klawiatura AccuType z dużym, jednoczęściowym panelem dotykowym. Komputery IdeaPad Y500 są wyposażone także głośniki JBL® i funkcję Dolby® Home Theater® v4, które stanowią świetne uzupełnienie dźwiękowe filmów o jakości HD.

Ceny i dostępność
IdeaPad Y500 jest dostępny w Polsce w cenie od 3299 pln. Można go nabyć za pośrednictwem partnerów handlowych Lenovo. Najnowsze informacje z firmy Lenovo można uzyskać, korzystając z kanałów RSS Lenovo oraz serwisów Twitter, Facebook i Youtube

O firmie Lenovo
Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego, o obrotach wynoszących 30 miliardów USD i drugim pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo ma duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lenovo.com.

Agencja 21

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.