Meritum Bank wkracza do blogosfery – Portal PR - 24PR
Meritum Bank wkracza do blogosfery

13.02.2013 Kategoria: Infografika24, Social media. Autor: admin

Jak skutecznie oszczędzać? Jak mniej wydawać na dojazdy do pracy? Jak uniknąć odsetek na karcie kredytowej? Jak się zachować, gdy zgubimy dokumenty?  Odpowiedzi na te pytania Internauci znajdą na nowym blogu Meritum Banku.

Głównym tematem blogu Meritum Banku prowadzonego przez jego pracowników będzie oszczędzanie i zarządzanie domowym czy firmowym budżetem. Jednak autorzy postanowili temat oszczędności potraktować szerzej – na blogu nie zabraknie informacji między innymi o tym, jak oszczędzić sobie czasu i nerwów podczas kontaktów z bankiem.

Blog adresowany jest do osób, które pragną świadomie budować swoją przyszłość finansową. Pod adresemwww.blog.meritumbank.pl internauci znajdą wiele sposobów na to, by ich oszczędzanie było efektywne.

– W Meritum Banku zarządzaniem finansami zajmujemy się zawodowo, jednak na co dzień każdy z nas, bankowców gospodaruje własnymi pieniędzmi i domowym budżetem.
Tak jak każdy myślimy o zabezpieczeniu przyszłości naszej i naszych bliskich. Na blogu chcemy dzielić się wiedzą opartą o naszą praktykę zawodową, ale także o własne doświadczenia. Zależy nam na tym, aby to miejsce stało się forum wymiany doświadczeń związanych z oszczędzaniem. Pomysły i porady naszych czytelników będą dla wszystkich autorów bloga szczególnie ważne. Chcemy zaangażować czytelników w dyskusję
– mówi Maja Matyjewicz, Dyrektor ds. bankowości internetowej w Meritum Banku.

Jak_oszczędzają_Polacy_Infografika

Blog Meritum Banku cechuje nowoczesny wygląd i interaktywność. Dzięki technologii RWD (ang. Responsive Web Design) użytkownicy laptopów, smartfonów czy tabletów mogą wygodnie przeglądać blog, którego rozmiar automatycznie przystosowuje się do wielkości ekranu.

– Serwis przygotowaliśmy z myślą o czytelnikach, którzy z Internetu korzystają nie tylko w zaciszu domowym, ale również na urządzeniach mobilnych. Dzięki integracji
z serwisami społecznościowymi, m.in. z Facebookiem
, nasi Czytelnicy mogą łatwo dzielić się treściami i angażować w dyskusję z innymi osobami zainteresowanymi oszczędzaniem – dodaje Anna Ratajczak, Specjalista ds. marketingu internetowego, odpowiedzialna za projekt bloga Meritum Banku.

Blog jest kolejną inicjatywą Meritum Banku związaną z oszczędzaniem. Jesienią 2012 roku Bank przeprowadził kampanię edukacyjną, w ramach której sprawdził „Jak oszczędzają Polacy?” i zaproponował proste sposoby na lepsze gospodarowanie oszczędnościami w serwisie YouTube.

Blog Meritum Banku

Meritum Banku

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.