Multi Communications dla kieszonkowej Appteki – Portal PR - 24PR
Multi Communications dla kieszonkowej Appteki

04.02.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Multi Communications odpowiada za działania public relations dla innowacyjnej aplikacji adresowanej do użytkowników smartfonów Appteka, której twórcą jest spółka Pharma Partner.

Do zadań agencji należą stworzenie strategii komunikacji, współpraca z partnerami instytucjonalnymi i ekspertami kampanii oraz kompleksowa obsługa biura prasowego.

Appteka to pierwsza na rynku aplikacja skierowana do pacjentów pozwalająca na zamawianie i odbieranie leków, zarówno na receptę, jak i ogólnodostępnych. Po otrzymaniu recepty od lekarza należy za pomocą Appteki zrobić jej zdjęcie. Sfotografowany druk jest automatycznie przesyłany do doświadczonego farmaceuty, który zajmuje się jego odczytem i przygotowuje zamówienie. Dzięki lokalizacji telefonu za pomocą technologii GPS, aplikacja proponuje najbliższe apteki, w których znajdują się wszystkie niezbędne lekarstwa. Aplikacja sugeruje też pacjentowi listę dostępnych zamienników w wielu przypadkach obniżających koszt terapii.

Współpraca z Pharma Partner to przykład interdyscyplinarnej kampanii, w której korzystamy z doświadczeń z obszaru healthcare i nowych technologii. Każdy z nas bywa pacjentem i każdemu z nas brakuje czasu na wizytę w aptece. Cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu w ten projekt możemy przyczynić się do popularyzacji nowoczesnych rozwiązań w ramach polskiego systemu opieki zdrowotnej. – mówi Dorota Bieniek-Kaska,PR Department Director Multi Communications.

Za koordynację działań odpowiada zespół konsultantów z departamentu Corporate & Business

Multi Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.