Pieczemy babeczki! z Delectą – Portal PR - 24PR
Pieczemy babeczki! z Delectą

26.02.2013 Kategoria: Kampania, Kulinaria, Wieści za spółek. Autor: Sylwia Kochel

Rieber Foods Polska S.A., właściciel marki Delecta, ogłasza II edycję programu nieodpłatnych warsztatów kulinarnych dla placówek oświatowo-wychowawczych z całej Polski. Akcja, która w ubiegłym roku okazała się ogromnym sukcesem, powraca z atrakcyjną propozycją zajęć dla dzieci i nową pulą produktów do rozdania.

Warsztaty Pieczemy babeczki_II edycja_2013_Delecta_small Program warsztatów kulinarnych jest skierowany do instytucji oświatowo-wychowawczych, prowadzących nieodpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Szkoły, przedszkola i kluby dziecięce, które zgłoszą się do drugiej edycji programu „Warsztaty kulinarne – Pieczemy babeczki!” otrzymają nieodpłatnie zestaw produktów – Babeczek Nadzianych Delecta i konspekty metodyczne, które umożliwią zorganizowanie praktycznych zajęć kulinarnych w szkole.

Aby zostać zakwalifikowanym do II edycji programu, wystarczy wypełnić on-line formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej www.delecta.pl/warsztaty-kulinarne i spełnić podstawowe warunki formalne, określone regulaminem akcji. Do udziału w drugiej edycji zapraszamy wszystkie  placówki, które do tej pory nie uczestniczyły w programie.

Celem realizowanej akcji jest włączenie się w trend popularyzacji wspólnego pieczenia oraz nauki przez zabawę i zajęcia praktyczne.

Program warsztatów, który przeprowadziliśmy w ubiegłym roku, okazał się ogromnym sukcesem. Zaplanowana do rozdania pula produktów została rozdysponowana bardzo szybko, a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Warsztaty spodobały się na tyle, że postanowiliśmy ogłosić drugą edycję i dać szansę kolejnej grupie placówek na organizację atrakcyjnych zajęć w bieżącym roku szkolnym. Zapraszamy nauczycieli, pedagogów i animatorów kultury do zapoznania się z programem i nadsyłania zgłoszeń. Produkty i pomoce dydaktyczne będą przyznawane aż do wyczerpania puli 100. kompletów.– zachęca Kamila Szlachetka, Specjalistka ds. komunikacji Rieber Foods Polska S.A.

Program potrwa do wyczerpania limitu miejsc. Każde, prawidłowo wypełnione zgłoszenie, zostanie rozpatrzone w terminie 14 dni, a zakwalifikowane placówki otrzymają decyzję drogą mejlową. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Szczegóły akcji oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczono na stronie internetowej www.delecta.pl/warsztaty-kulinarne. Dodatkowe informacje na temat rekrutacji do programu można uzyskać pod adresem: warsztaty@delecta.pl .

Organizatorem programu jest: Rieber Foods Polska S.A (www.delecta.pl)

Każda, zakwalifikowana do programu placówka otrzyma nieodpłatnie następujące produkty:
Babeczki Nadziane czekoladowe z budyniem waniliowym (7 opakowań)
Babeczki Nadziane owocowo z jagodami (7 opakowań)
Babeczki Nadziane płatkami czekolady (7 opakowań)

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.