PR consultants poprowadzi łódzki Diamond Business Park – Portal PR - 24PR
PR consultants poprowadzi łódzki Diamond Business Park

04.02.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Relacjami z mediami i wsparciem komunikacji marketingowej łódzkiego parku biznesowo-technologiczno-logistycznego Diamond Business Park, zajmie się PR consultants.

Do zadań PR consultants należeć będą relacje z różnego rodzaju mediami branżowymi, a także wsparcie komunikacji marketingowej, w tym szczególnie działań skierowanych do użytkowników Internetu. Ze względu na lokalizację i funkcjonalność nieruchomości, mogą z niej korzystać różnorodne branże od handlu, przez logistykę po produkcję. Nieruchomością zarządza firma AIG/Lincoln Polska.

Diamond Business Park Łódź oferuje wynajem wysokiej jakości powierzchni biurowych i magazynowych. Jednym z głównych atutów DBP Łódź jest położenie. Lokalizacja w centrum Polski zapewnia doskonały dostęp do autostrad i dróg ekspresowych oraz stwarza warunki do bardzo dogodnego transportu towarów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.