Print Suit. Szybko. Tanio. Z dostawą do domu. – Portal PR - 24PR
Print Suit. Szybko. Tanio. Z dostawą do domu.

15.02.2013 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

W grudniu w sieci wystartował interesujący startup, który ma ambicje zawojować polski oraz norweski rynek identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych.

Mowa o projekcie Print Suit, dzięki któremu w kilka minut możliwe będzie zaprojektowanie wizytówki, ulotki, zaproszenia czy papieru firmowego, a następnie wydrukowanie ich bez wychodzenia z domu! Całość zostanie w kilka dni dostarczona pod wskazany adres.

Innowacyjne narzędzie stawia przede wszystkim na prostotę oraz nowoczesność. Dużym atutem kreatora jest również oszczędność czasu i pieniędzy. Do dyspozycji użytkowników jest bowiem kilkadziesiąt gotowych wzorów dopasowanych do typu materiału oraz konkretnej branży. Zamiast opłacać grafika lub agencję oraz szukać drukarni, która wykona projekt, wystarczy wprowadzić odpowiednie dane na wybrany przez nas szablon i przejść do realizacji zamówienia. Narzędzie umożliwia również samodzielne przygotowanie projektu z precyzyjnym określeniem takich parametrów jak format, kolor, kształt oraz gramatura papieru. Intuicyjny interfejs oraz obsługa możliwa na każdej przeglądarce sprawiają, że narzędzie jest przyjazne i łatwe w obsłudze nawet dla laika.

Autorzy Print Suit wychodzą również naprzeciw profesjonalnym grafikom oraz drukarniom. Projekt umożliwia stałą współpracę z grafikami dostarczającymi wykonane przez siebie szablony oraz z drukarniami, które po dodaniu do bazy mogą za pomocą strony oferować użytkownikom swoje usługi w zakresie druku przygotowanych dzięki narzędziu materiałów.

Narzędzie Print Suit przeznaczone jest przede wszystkim dla właścicieli i pracowników małych lub średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych oraz dla freelancerów z różnych branż. Obecnie trwają beta testy narzędzia.

Strona internetowa: http://www.printsuit.pl/

Fan page: https://www.facebook.com/pages/Print-Suit/212620632208187

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.