Użytkowe Mercedesy królami Internetu – Portal PR - 24PR




Użytkowe Mercedesy królami Internetu

22.02.2013 Kategoria: MOTO. Autor: admin

W konkursie Internetowy Samochód Roku 2012 pojazdy marki Mercedes-Benz wyróżniono aż dwa razy. Najbardziej poszukiwanym używanym samochodem dostawczym w polskim Internecie okazał się Sprinter, zaś w kategorii używanych samochodów ciężarowych palmę pierwszeństwa otrzymał Actros.

Konkurs „Internetowy Samochód Roku” po raz ósmy został zorganizowany przez otomoto.pl – największy w Polsce portal internetowy publikujący ogłoszenia motoryzacyjne. Poszczególne modele oceniane były w kilku kategoriach na podstawie zainteresowania ze strony użytkowników portalu. W tym celu przeanalizowano 250 milionów wyszukań, precyzyjnie odzwierciedlających realne potrzeby kupujących.

Uroczyste ogłoszenie wyników miało miejsce 20 lutego w Warszawie. Okazało się, że aż w dwóch kategoriach zwycięzcami zostały pojazdy Mercedes-Benz. W 2012 roku najczęściej poszukiwanym używanym autem dostawczym okazał się Sprinter – najbardziej niezawodny samochód dostawczy według DECRA. W kategorii używanych samochodów ciężarowych największe zainteresowanie budził Actros, którego wszystkie cztery generacje zdobyły prestiżowy tytuł „International Truck of the Year”.

„Zainteresowanie, z jakim spotykają się samochody dostawcze i ciężarowe Mercedes-Benz jest dla nas podwójnie ważne. Przede wszystkim jest to potwierdzenie zaufania, jakim darzą je kierowcy. Z całą pewnością ma na to wpływ ich długowieczność, niezawodność i wytrzymałość. W połączeniu z wysokiej jakości serwisem, takie pojazdy nawet po intensywnym użytkowaniu nadal świetnie spełniają swoje role” – powiedział Aleksander Rzepecki, przedstawiciel Mercedes-Benz Polska. – „Jest to również dobra wiadomość dla nabywców nowych samochodów spod znaku gwiazdy. Zainteresowanie używanymi modelami stanowi gwarancję, że odsprzedając swojego kilkuletniego Mercedesa, właściciel uzyska atrakcyjną cenę”.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.