Valkea Social Media wzmacnia zespół – Portal PR - 24PR
Valkea Social Media wzmacnia zespół

04.02.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Z początkiem nowego roku pracę w agencji Valkea Social Media rozpoczęły Ilona Trzeciak i Izabela Kossowska.

Ilona Trzeciak jako Strategy Manager będzie odpowiadać za przygotowywanie kompleksowych koncepcji obecności klientów w social media. Łączy analityczne myślenie i wiedzę z zakresu budowania marki z kreatywnymi ideami i pomysłami na działania w dynamicznym środowisku mediów społecznościowych.

Trzeciak z wykształcenia kulturoznawca swoją przygodę z reklamą rozpoczęła w agencji FireFly Creation. Umiejętności strategiczno-sprzedażowe rozwijała w agencjach Redefine, Hotchili, a także ostatnio Ostrydze, w których odpowiadała za pozyskiwanie nowych klientów, obsługę bieżących projektów, koncepcje strategiczne na obecność marek w nowych mediach.

Izabela Kossowska jako Project Manager będzie odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu oraz opracowywanie i realizację strategii marek w social media.

Kossowska z wykształcenia mgr inż. zarządzania systemami produkcyjnymi, który zdobyła na Politechnice Gdańskiej po wdrożeniu i opisaniu projektu nowej linii produkcyjnej dla firmy Klose. Specjalizacja pozwoliła jej poznać metodyki z zakresu zarządzania projektami. Kossowska rozpoczynała swoją przygodę z reklamą już na pierwszym roku studiów w SF Business Centre Club, ostatecznie będąc na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu i Public Relations oraz zasiadając w zarządzie regionu pomorskiego. Następnie pracowała w firmie hostingowej, agencji eventowej oraz domu mediowym na stanowiskach związanych z komunikacją online.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.