Zmiany personalne w LEWIS PR – Portal PR - 24PR
Zmiany personalne w LEWIS PR

11.02.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Joanna Berger, wcześniej Senior PR Consultant, pracuje teraz na stanowisku Account Managera. Jest odpowiedzialna za tworzenie i koordynację projektów dla klientów z branży technologicznej oraz e-commerce, m.in. Casamundo, Trusted Shops, Mozilla, Siemens PLM oraz Riverbed. Główne obszary, którymi się zajmuje to PR korporacyjny i produktowy oraz kampanie social media. Z LEWIS PR związana jest od kwietnia 2011 roku. Wcześniej pracowała w Partner of Promotion i Warwick Emanuel PR & Film. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Glamorgan, ukończyła również London School of Public Relations.

To drugi awans w polskim oddziale LEWIS PR na Account Managera. W październiku ubiegłego roku promowano na to stanowisko Krzysztofa Chodkowskiego.   Krzysztof jest specjalistą w relacjach z mediami. Wcześniej pracował w agencjach Edelman Polska i Reputation Managers. Jest absolwentem specjalizacji PR w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z LEWIS PR związany jest od grudnia 2010 roku.

W styczniu do zespołu LEWIS PR dołączył też Grzegorz Miecznikowski. Grzegorz, jako New Business Executive, odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów biznesowych na terenie Polski i wspieranie działań PR. Ma ponad 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. PR-em i marketingiem zajmuje się od 2010 r. Współpracował z firmami z branży FMCG i e-commerce, dla których zajmował się brandingiem, tworzeniem strategii sprzedażowych i komunikacyjnych. Ponadto ma bogate doświadczenie w marketingu sportowym, a także w organizacji kampanii społecznych. Studiował ukrainistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

LEWIS PR jest globalną firmą komunikacyjną. Oprócz relacji z tradycyjnymi mediami i analitykami, LEWIS specjalizuje się w social media, marketingu cyfrowym oraz usługach kreatywnych. Współpracuje z firmami w ramach wprowadzania zintegrowanych programów komunikowania na międzynarodową skalę. LEWIS pracuje dla wiodących i nowo powstających marek z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, konsumenckiej, rządowej, ochrony zdrowia, ubezpieczeń, prawnej, non-profit, technologicznej i telekomunikacyjnej. LEWIS posiada 24 biura na terenie Stanów Zjednoczonych, EMEA oraz w regionie Azji i Pacyfiku, z lokalnymi siedzibami w Londynie, San Francisco i Singapurze.

LEWIS PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.