Zostań mistrzem fotografii kulinarnej – Portal PR - 24PR




Zostań mistrzem fotografii kulinarnej

14.02.2013 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Marki Mastercook i Kupiec, które rozpoczęły właśnie współpracę, ruszają z pierwszym projektem – konkursem adresowanym do wszystkich wielbicieli gotowania, którzy prowadzą w sieci swoje kulinarne blogi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – warsztaty profesjonalnej fotografii kulinarnej.

Plakat_zostań mistrzem fotografiiDo udziału w konkursie „Zostań mistrzem fotografii kulinarnej” marki Kupiec oraz Mastercook, zapraszają wszystkie chętne osoby, prowadzące swoje blogi kulinarne w Internecie. Zadaniem uczestników jest przesłanie trzech autorskich przepisów, związanych ze Świętami Wielkanocnymi – danie z wykorzystaniem produktu marki Kupiec, potrawę przygotowywaną w piekarniku oraz danie regionalne.

„W blogosferze pojawia się coraz więcej serwisów, na których miłośnicy dobrej kuchni dzielą się swoimi pomysłami – na szybkie, codzienne potrawy i wyszukane, oryginalne dania. Chcemy wyjść naprzeciw temu trendowi, dlatego organizujemy konkurs, w którym można popisać się swoimi autorskimi przepisami oraz poznać tajniki profesjonalnej fotografii kulinarnej, która jest nieodzownym elementem wszystkich blogów” – mówią organizatorzy konkursu.

Spośród uczestników wybranych zostanie 12 osób, które wezmą udział w warsztatach fotografii kulinarnej w showroomie marki Mastercook. Zwycięzca konkursu otrzyma dodatkowo wysokiej klasy aparat fotograficzny. Zajęcia warsztatowe prowadzone będą przez ekspertów w tej dziedzinie – Karola Krukowskiego, artystę, fotografa, wykładowcę wrocławskich uczelni, Małgorzatę Kujdę, specjalizującą się w fotografii kulinarnej, współpracującą z polskimi i zagranicznymi klientami oraz Piotra Kucharskiego, popularnego kucharza, gotującego w porannym programie „Dzień Dobry TVN”, który prowadzi również własne Studio Kulinarne we Wrocławiu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22 lutego 2013 r. pod adresem marcelina@kupiec.pl. Szczegóły i regulamin można znaleźć na stronach www.ZdroweNieNudne.pl oraz www.mastercook.pl, a także na Facebooku na profilach obydwu marek.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.