Beauty BODY ujędrnia – Portal PR - 24PR
Beauty BODY ujędrnia

03.03.2013 Kategoria: uroda. Autor: admin

Suplement diety Beauty BODY wspomaga walkę z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pomaga pozbyć się obrzęków – jednej z najbardziej spektakularnych oznak cellulitu. Wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne. Poprawia też nawilżenie skóry i sprawia, że staje się ona gładka oraz sprężysta.

W skład Beauty BODY wchodzi bogaty w jod wyciąg z alg, który przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Pomaga też usunąć nadmiar wody. Jod jest niezbędny do syntezy hormonów tarczycy, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej wagi.

Ropufa® to olej z ogórecznika lekarskiego, czyli najbogatsze roślinne źródło kwasu gamma-linolenowego. Kwas ten jest budulcem ceramidów uszczelniających naskórek i zapobiegających utracie naturalnej wilgotności. Dzięki niemu skóra stanie się gładka i miękka w swojej zewnętrznej warstwie, a niedostrzegalna dla nas skóra właściwa ulegnie regeneracji i w wyraźny sposób da nam o tym znać.

Kompleks bioflawonoidów cytrusowych (czyli diosmina i hesperydyna) wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne. A to ich niedomagania są główną przyczyną pojawiania się cellulitu.

Łatwo przyswajalny krzem pochodzący z wyciągów z pędów bambusa i liści pokrzywy ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii i zapobiega powstawaniu obrzęków.

Opakowanie suplementu diety Beauty BODY firmy Colfarm zawiera 30 kapsułek i wystarcza na cały miesiąc kuracji. Kosztuje w aptece ok. 35 zł.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.