Havas Worldwide Warsaw z najnowszą kampanią Orange dla Firm – Portal PR - 24PR
Havas Worldwide Warsaw z najnowszą kampanią Orange dla Firm

13.03.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Agencja Havas Worldwide Warsaw przygotowała kreację do najnowszej kampanii marki Orange dla Firm, której przewodzi hasło „Klienci Orange dla Firm minut nie liczą”. W ramach oferty Klienci Orange dla Firm nie muszą się martwić o wysokość rachunków za telefon komórkowy, ponieważ mają do dyspozycji plany bez limitów.

Spot promuje ofertę „Firma bez Ograniczeń”, która umożliwia właścicielom firm dzwonienie bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ramach abonamentu.

Spot telewizyjny obejmuje swoim zasięgiem ogólnopolskie stacje telewizyjne, prasę oraz Internet. Kreacje do kampanii Orange dla Firm zostały przygotowane przez agencję Havas Worldwide Warsaw. Spot wyreżyserował Matt Eastman. Produkcją zajął się dom produkcyjny Lemon, a postprodukcją – Lunapark. Za zakup mediów odpowiada MEC Global.

Havas Worldwide Warsaw

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.