Już jutro rusza druga edycja Dni LifeStyle w Super-Pharm – Portal PR - 24PR
Już jutro rusza druga edycja Dni LifeStyle w Super-Pharm

19.03.2013 Kategoria: Imprezy, zdrowie. Autor: biuro prasowe

W dniach 19-20 marca b.r. wszyscy dotychczasowi klubowicze, jak i osoby, które po raz pierwszy założą kartę LifeStyle, będą mogły skorzystać z dwóch, wyjątkowych dni Wielkich Promocji w czterdziestu czterech sklepach Super-Pharm.

Dni Lifestyle przyciągają klientów z całej Polski.  Podczas zeszłorocznej edycji (21-22.08.2012) odnotowano ośmiokrotny wzrost rejestracji nowych członków Klubu LifeStyle, a placówki Super-Pharm odwiedziło w ciągu 2 dni promocji sto dwanaście tysięcy klientów.

Aby przystąpić do Klubu LifeStyle należy zarejestrować się na www.klublifestyle.pl lub w kiosku rejestracyjnym (interaktywnym terminalu zintegrowanym z systemem Klubu) dostępnym we wszystkich sklepach Super-Pharm.  Każdy Klient, który dołączy do programuotrzymuje kartę Klubu LifeStyle, która upoważnia do zbierania punktów oraz korzystania z pogłębionych promocji i spersonalizowanych kuponów rabatowych.

Z programu Klubu LifeStyle można również korzystać za pośrednictwem telefonów komórkowych, po zainstalowaniu darmowej aplikacji na smartfony. Aplikacja Super-Pharm jest prostym, a zarazem innowacyjnym rozwiązaniem, które ułatwia dostęp do przywilejów i ofert, przygotowanych specjalnie dla klubowiczów.

Szczegółowa prezentacja produktów objętych akcją promocyjną Dni LifeStyle jest dostępna od 18 marca na stronie Klubu LifeStyle i w materiałach promocyjnych w sklepach Super-Pharm.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.