Meksyk w 10 minut – Mexican Chicken marki FRoSTA – Portal PR - 24PR
Meksyk w 10 minut – Mexican Chicken marki FRoSTA

29.03.2013 Kategoria: Kulinaria, Marka, zdrowie. Autor: Sylwia Kochel

FRoSTA Mexican Chicken S3667o_3FRoSTA zaprasza konsumentów w kulinarną podróż do Meksyku. Przygodę warto rozpocząć od Mexican Chicken, dania oddającego charakter i specyfikę meksykańskiej kuchni.

Kuchnia meksykańska to różnorodność smaków i barw. Jej podstawą są warzywa (wiele różnych gatunków fasoli i papryk), mięsa, pikantne sosy oraz wyraziste przyprawy. Głównym składnikiem, który nadaje specyficzny smak meksykańskim potrawom, jest papryczka chili, występująca również w daniu Mexican Chicken marki FRoSTA.

Mexican Chicken to kompozycja przygotowana według oryginalnej receptury. Stanowi połączenie soczystego mięsa z piersi z kurczaka, sypkiego ryżu, chrupiącej papryki, aromatycznych pomidorów, złocistej kukurydzy oraz fasoli szparagowej, czerwonej i żółtej. Wyrazisty smak potrawa zawdzięcza pikantnemu sosowi sambal oelek (na bazie chili) oraz przyprawom m.in. pieprzowi kajeńskiemu. Już 10 minut wystarczy do przygotowania dania, które zachwyci wszystkich miłośników kuchni meksykańskiej.

Mexican Chicken, podobnie jak inne dania z kuchni świata z oferty FRoSTY, przygotowano z naturalnych składników. Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku produkt nie zawiera: wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, skrobi modyfikowanej, tłuszczów utwardzonych i konserwantów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.