Nova Capital Advisors Sp. z o.o. wprowadzi Novavis S.A. oraz GPA S.A. na NewConnect – Portal PR - 24PR
Nova Capital Advisors Sp. z o.o. wprowadzi Novavis S.A. oraz GPA S.A. na NewConnect

21.03.2013 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: admin

Nova Capital Advisors Sp. z o.o. – autoryzowany Doradcy na rynkach NewConnect i Catalyst – wprowadzi w II kw. 2013 r. dwie spółki do obrotu na rynku NewConnect. Pierwsza z nich to Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. zajmująca się produkcją i obsługą wydarzeń, eventów i akcji promocyjnych. Druga to Novavis S.A., podmiot działający na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, zajmujący się tworzeniem i wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla zarządzania między innymi energią i sieciami teleinformatycznymi.

-„Na dzień dzisiejszy prowadzimy już bardzo zaawansowane prace zmierzające do wprowadzenia dwóch podmiotów na rynek NewConnect. W kwietniu br. rozpoczniemy plasowanie ofert, które skierujemy przed wszystkim do inwestorów indywidualnych. Zależy nam na uzyskaniu jak największej płynności już po debiucie na NewConnect, dlatego też zamierzamy aby nowi inwestorzy objęli akcje stanowiące przynajmniej 25% w podwyższonym kapitale zakładowym.

Nova Capital Advisors Sp. z o.o. otrzymała wpis na listę Autoryzowanych Doradców na początku bieżącego roku, dlatego też dołożymy wszelkich starań aby nowi inwestorzy byli w pełni usatysfakcjonowani z udziału w ofercie. Z pewnością będziemy chcieli zaoferować jak najwyższą jakość obsługi tych projektów, w tym m.in. poprzez maksymalne skrócenie czasu pomiędzy wpłatą na akcje a wprowadzeniem PDA do obrotu. Będziemy również namawiać Emitentów aby wpłaty na akcje były realizowane na rachunki powiernicze typu Escrow, na których środki będą zablokowane do momentu wprowadzenia akcji do obrotu. Byłoby to dodatkowe zabezpieczenie i gwarancja szybkiego zwrotu wpłaconych środków, w razie jakichkolwiek problemów z procesem upublicznienia.

W chwili obecnej prowadzimy także zaawansowane rozmowy z kolejnymi dwoma Spółkami, które w IV kw. 2013 r. mogłyby zadebiutować na NewConnect. Liczymy, że inwestorzy których zaprosimy do udziału w aktualnie prowadzonych projektach, będą zainteresowani dalszą współpracę.”- mówi Tomasz Bartel, Prezes Zarządu Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. działa w branży kultury, biznesu i sztuki, gdzie świadczy wyspecjalizowane usługi eventowe, m.in. w zakresie gal specjalnych, imprez plenerowych, prowadzenia zaplecza produkcyjnego oraz managementu artystycznego.

-„Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. oferuje inwestorom ciekawy model biznesu, który oparty jest na świadczeniu usług pośrednictwa pomiędzy Klientem a wyspecjalizowanymi podmiotami działającymi w branży eventowej, dzięki czemu zespoły wykonawcze budowane są na potrzeby konkretnych projektów. Taka struktura pozwala na precyzyjne dopasowanie zakresu usług, harmonogramu czasowego oraz skali działań do potrzeb Klienta. Funkcjonowanie w takim modelu redukuje także negatywny wpływ efektu sezonowości, dzięki ograniczeniu kosztów utrzymania struktur Spółki w sezonach, w których występuje mniejsze zapotrzebowanie na realizację wysoko marżowych imprez plenerowych.” – mówi Tomasz Bartel, Prezes Zarządu Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

Novavis S.A. działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, gdzie specjalizuje się w tworzeniu i wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla zarządzania między innymi energią i sieciami teleinformatycznymi oraz projektowanie i wdrażaniem rozwiązań proekologicznych w gospodarstwach domowych, sektorze komercyjnym i jednostkach samorządu terytorialnego (JST). W ofercie Spółki znajduje się również doradztwo w zakresie budowy i eksploatacji domów plus-ekologicznych (energooszczędnych).

Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.