Radosna Wielkanoc z bakaliami Siesta – Portal PR - 24PR
Radosna Wielkanoc z bakaliami Siesta

29.03.2013 Kategoria: FMCG, Kulinaria, Marka. Autor: Sylwia Kochel

Morela_240x170Domowe wypieki dopełniają wielkanocne menu. Baby, mazurki i serniki stanowią nieodłączny element atmosfery tych wiosennych świąt, a bakalie nie tylko wzbogacają ich smak, ale też symbolizują doskonałość oraz dobrobyt. Orzechy i suszone owoce Siesta pozwolą przygotować perfekcyjne desery i dania główne na świąteczny stół.

Najbardziej znanymi wielkanocnymi ciastami są mazurki i baby. Baba drożdżowa od wieków gości na wielkanocnym stole. Dawniej gospodynie już na kilka dni przed świętami przebierały rodzynki i mieliły migdały, które później dodawały do ciasta. Idealnymi dodatkami do tego tradycyjnego wypieku są Migdały słodkie i Rodzynki sułtanki Siesta. Zmielone migdały nadadzą ciastu głębokiego aromatu, natomiast rodzynki dopełnią jego smaku.

Perfekcyjny mazurek musi być płaski, kruchy, nadziewany konfiturą i obficie przybrany bakaliami.  Aby wyglądał pięknie Siesta poleca do ozdoby: Migdały płatki, Orzechy włoskie, Orzechy laskowe oraz Rodzynki królewskie.  Wzór i kompozycja dekoracji zależy od fantazji pani domu

Bakalie w Wielkanocnym menu to świadectwo dobrobytu oraz wróżba bogactwa na kolejny rok. Dlatego nie powinno ich zabraknąć na świątecznym stole. Wzbogacą nie tylko wypieki: tradycyjne mazurki, drożdżowe i piaskowe baby, serniki pieczone lub na zimno, ale też dania mięsne czy sałatki.Sposobów na ich włączenie do wielkanocnego menu jest wiele, a dodatek bakalii Siesta to gwarancja kulinarnego sukcesu.

 

Producent: Jutrzenka Colian

Produkt:    Orzechy włoskie (80 g),   Orzechy laskowe (100 g),     Migdały słodkie (100g),

Migdały płatki (60g),      Rodzynki królewskie (100g),         Rodzynki sułtanki (100g)

 

Cena:       Orzechy włoskie 3,60 zł,    Orzechy laskowe 6,10 zł,       Migdały słodkie 5,20 zł ,

Migdały płatki 3,90 zł,     Rodzynki królewskie 2,20 zł ,     Rodzynki sułtanki 1,90 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Wawra/ Kolterman Media Communications

tel. 22 392 06 23  kom. 510 081 103

e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.