„Salonowe rewolucje” z marką Remington – Portal PR - 24PR
„Salonowe rewolucje” z marką Remington

15.03.2013 Kategoria: Przedsiębiorczość, Rozrywka. Autor: admin

Marka Remington jest jednym z partnerów i sponsorów „Salonowych rewolucji” – programu, który odsłoni przed widzami kulisy branży fryzjerskiej i zdradzi sposoby na dobrze prosperujący salon fryzjerski. Premierowy odcinek ukaże się na antenie Polsat Cafe już 15 marca o godzinie 21:00.

Prowadzącym program będzie Leszek Czajka – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych stylistów fryzur w kraju, dbający o wizerunek największych gwiazd ekranu i estrady, a także świetny biznesmen i właściciel kilku doskonale działających salonów.

Projekt będzie składać się z cyklu 12 odcinków. W każdym z nich zostanie zaprezentowany inny salon – jego właściciel, pracownicy i problemy, z jakimi się zmaga w zakresie finansów, usług, oferty, skutecznej promocji oraz relacji interpersonalnych. Prowadzący wraz z grupą ekspertów zdiagnozuje najważniejsze problemy, które wpływają niekorzystnie na wyniki salonu i przygotuje program naprawczy polegający na wprowadzeniu działań, mających zmienić salony w świetnie działające firmy. Nie wszędzie proponowane zmiany spotkają się od razu z pełną akceptacją właścicieli i pracowników. Metamorfozom będą towarzyszyć silne emocje i nieoczekiwane zwroty akcji.

Remington Salonowe rewolucje

W trakcie programu pracownicy salonów wezmą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. Współpracujący z Leszkiem Czajką specjaliści korzystając z akcesoriów fryzjerskich marki Remington, zaprezentują m.in. różne techniki stylizacji włosów.

Finałem pomyślnej przemiany będzie promocja odświeżonego miejsca wśród klientów. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług salonu, przywita doskonale przygotowany zespół fryzjerski wyposażony w produkty do stylizacji włosów marki Remington.

O Remington

Marka ta oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów: suszarki, lokówki, prostownice, szczotki, maszynki do włosów, a także urządzenia przeznaczone do pielęgnacji osobistej tj. golarki foliowe i rotacyjne, trymery czy innowacyjne depilatory IPL. Remington od lat towarzyszy milionom użytkowników na całym świecie podczas codziennej pielęgnacji i pozwala im na kreatywne zmiany wizerunku.

First AiD Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.