Technologie mobilne dla przedsiębiorstw – Portal PR - 24PR
Technologie mobilne dla przedsiębiorstw

01.03.2013 Kategoria: konferencje, Patronaty medialne. Autor: admin

W dniu 27 lutego 2013r. w Centrum Bankowo-Finansowym na Nowym Świecie w Warszawie odbyła się trzecia odsłona konferencji poświęconej najnowszym technologiom mobilnym.

Konferencję rozpoczął Prezes IRCenter p. Albert Hupa odpowiadając na pytanie dla kogo 2012 rok był rokiem mobile. Kolejny wykład należał do p. Piotra Ludwiczaka z Wydawnictwa Media Rodzina , który w bardzo przejrzysty i ciekawy sposób przedstawił wdrożenie systemu mobilnego dla przedstawicieli handlowych.  Tuż po pierwszej przerwie kawowej spotkaliśmy się na sesji poświęconej technologii NFC i płatnościom mobilnym. Swoją wiedzą podzielili się p. Marek Sokołowski z firmy LookSoft i duet ekspertów z biura bankowości mobilnej PKO BP p. Justyna Piątek i p. Dominik Modrzejewski. Następnie, w bardzo ciekawy sposób swoje rozwiązania przedstawiły Firmy Sponsorskie. Najpierw Pan Maciej Ziarek z Kaspersky Lab Polska opowiedział o zagrożeniach jakie mogą spotkać urządzania mobilne. Pan Adam Mach z Firmy Mobica Limited natomiast omówił augment reality w urządzeniach mobilnych.
Mocnym punktem konferencji był Panel Dyskusyjny poświęcony mobilnemu marketingowi.
Najpierw swoją wiedzą podzielił się p. Michał Miernik z firmy SARE. Jego prelekcja dotyczyła oddziaływanie rynku mobilnego na rozwój reklamy online. Kolejne 30 minut należało do p. Adriana Kielich z firmy Mobext. Jego wykład poruszał ważne kwestie na temat m.in rynku reklamy mobilnej w Polsce. 
Konferencję podsumował Panel Dyskusyjny, którego gośćmi byli przedstawiciele firmy SARE p. Sebastian Brobowski, p. Michał Miernik, p. Dariusz Piekarski, a także p. Adrian Kielich przedstawiciel firmy Mobext.

Konferencja upłynęła w miłej atmosferze. Podczas przerw, przy kawie uczestnicy mogli porozmawiać z Prelegentami oraz Przedstawicielami Firm.
Swoje stoiska miały firmy: Jabra, Veracomp, SMSAPI, SMT Software, SARE.

Wszystkich przybyłym na konferencję bardzo dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach. W szczególności pragniemy podziękować sponsorom konferencji SARE, SMSAPI, Jabra, Veracomp, Kaspersky, Mobica, SMT Software, Mobica oraz patronom medialnym

MultiTrain Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.