Telma i Atlas razem budują relacje – Portal PR - 24PR
Telma i Atlas razem budują relacje

13.03.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem marca 2013 roku Telma Communications Agency rozpoczęła stałą współpracę z największym polskim producentem chemii budowlanej – Grupą ATLAS.

Do działań agencji należeć będzie stałe doradztwo w zakresie komunikacji, PR korporacyjnego, produktowego, media relations oraz działań w obszarze CSR.

Agencja pozyskała klienta na drodze przetargu. Umowa została zawarta od 1 marca na czas nieokreślony.

Za realizację działań public relations odpowiada Lidia Mączyńskai Błażej Bierczyński.

* * *

  • Grupa Atlas to największy polski producent chemii budowlanej, a wyniki finansowe plasują ją w gronie najlepiej zarządzanych polskich przedsiębiorstw.
  • ·        Atlas założony został w 1991 r. przez trzech łodzian: Grzegorza Grzelaka, Andrzeja Walczaka i Stanisława Ciupińskiego. Obecnie zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników w 18 spółkach.
  • W ofercie Atlas znajduje się ponad 200 produktów, m.in.: kleje do płytek, fugi, silikony, złożone systemy izolacji cieplnej, grunty, posadzki i podkłady, zaprawy naprawcze, tynkarskie i murarskie, farby elewacyjne, masy podkładowe, produkty gipsowe, impregnaty oraz środki czystości.
  • Atlas jest jedną z najbardziej utytułowanych oraz rozpoznawalnych polskich marek. Jest siedmiokrotnym laureatem konkursu Superbrands Poland, sześciokrotnym zdobywcą tytułu Budowlana Marka Roku, a produkty firmy dwukrotnie uhonorowane zostały godłem promocyjnym ”Teraz Polska”.
  • Atlas jest aktywny na polu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Do głównych filarów tej działalności należy zaliczyć pomoc potrzebującym dzieciom dzięki Fundacji Dobroczynności Atlas, zaangażowanie na rzecz wspierania polskiego sportu, a także promocję kultury i sztuki dzięki aktywności galerii Atlas Sztuki.
  • Firma działa również na rzecz polskiej historii i kultury w ramach Stowarzyszenia Pozytywny Atlas Polski, które promuje Polskę i jej pozytywny wizerunek w kraju i za granicą.
  • Atlas wspiera także polskich sportowców, m.in. łódzkiego tenisistę, Jerzego Janowicza, zajmującego aktualnie 24 pozycję w rankingu ATP (Association of Tennis Professionals). Jedna z największych i najnowocześniejszych hal sportowo-widowiskowych w Polsce to zlokalizowana w Łodzi Atlas Arena.

Biuro prasowe firmy ATLAS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.