f25 dla Getin Banku – Portal PR - 24PR




f25 dla Getin Banku

09.04.2013 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Dom produkcyjny f25 realizuje dla Getin Banku animacyjne materiały video, które mają wspomóc działania związane z rebrandingiem i ułatwić klientom zapoznanie się z nowymi usługami i wizerunkiem banku.

Na zlecenie banku powstanie w sumie dwanaście animacji, które będą prowadzić klienta przez nowe usługi i sposób obsługi bankowości internetowej i mobilnej. Bank wprowadza między innymi aplikację mobilną, przelewy przez Facebooka lub telefon czy kartę z wyświetlczaem.

Główna animacja – GetinUP Overview, pozwala szybko zapoznać się z najważniejszymi nowikami w korzystaniu z konta bankowego. Oprócz niej powstały trzy tutoriale, umożliwiające poznanie aplikacji mobilnej, managera finansów i interface bankowości on line. Obecnie trwają prace nad kolejnymi ośmioma materiałami, które będą wyświetlane w placówkach banku.

„Materiały przygotowywane przez f25 to multimedialne ulotki spójne z komunikacją marketingową banku. Przygotowujemy je, aby ułatwić Klientom zapoznanie się z naszą ofertą. Animacje przygotowywane są w 2D i za całość procesu produkcyjnego odpowiada f25 pracując na materiałach dostarczanych przez nasze studio graficzne.” – mówi Julia Kohman-Kulisiewicz, Specjalista ds. marketingu w Departamencie Marketingu Detalicznego Getin Banku.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.