„Gala” z kartą „oświadczenie woli” oraz z dvd „W drodze” – Portal PR - 24PR
„Gala” z kartą „oświadczenie woli” oraz z dvd „W drodze”

19.04.2013 Kategoria: media. Autor: admin

GALA_1309W poniedziałek 22 kwietnia w sprzedaży pojawi się najnowsze wydanie dwutygodnika „Gala”, do którego będzie dołączona karta „oświadczenie woli”.

W związku z akcją społeczną „Lekarze ratują życie” stacji TVN, której „Gala” jest partnerem, do nakładu wersji podstawowej zostanie dołączona karta „oświadczenie woli”. Głównym celem akcji jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów, jako metody ratującej życie i przywracającej zdrowie ciężko chorym ludziom. Wypełnienie i noszenie przy sobie karty  „oświadczenie woli” oznacza zgodę na  przekazanie narządów i tkanek w przypadku śmierci. „Gala” obrazuje ideę akcji poprzez wyjątkową sesję, w której występują gwiazdy serialu „Lekarze” (Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Paweł Małaszyński,  Marcin Perchuć, Wojciech Zieliński). Sesja ma uświadomić, że nie tylko lekarze, ale też każdy z nas może przyczynić się do ratowania życia.

Ten numer „Gali”  będzie również dostępny w  wersji z premierą na dvd filmu „W drodze” z Kristen Stewart w roli głównej. To ekranizacja kultowej powieści Jacka Kerouaca – legendarnego manifestu ery bitników. Cena pisma z filmem wynosi 29,99 zł.

Wydanie będzie promowane. Kampania promocyjna obejmuje: emisję spotów na nośnikach Platform Channel (dworce), emisję reklam w stacjach radiowych: RMF FM, Radio Zet, Chilli Zet, reklamy prasowe: Claudia, Glamour, promocję w punktach sprzedaży, reklamę w internecie na serwisach internetowych

 

 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.