Jeszcze więcej zdrowia w jogurcie CALPRO – Portal PR - 24PR
Jeszcze więcej zdrowia w jogurcie CALPRO

08.04.2013 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie wprowadziła na rynek nową odsłonę cieszącego się dużą popularnością jogurtu CALPRO wapń + probiotyk. Nowy jogurt CALPRO z Miodem i Ziarnami Zbóż zawiera naturalny miód, dużo ziaren zbóż oraz rodzynki, orzechy i migdały. Takie połączenie sprawia, że jest on bardzo smaczny i niezwykle pożywny, a znajdujące się w nim bakterie probiotyczne doskonale wpływają na nasz układ pokarmowy.

Ostatnie lata pokazują, że większa ilość ludzi żyje coraz szybciej, często niezdrowo się odżywia, dłużej pracuje i krócej śpi. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasz organizm narażony jest na nadmierną eksploatację oraz na spadek naturalnej odporności. Warto więc, szczególnie na przełomie zimy i wiosny, zadbać o swoje zdrowie i do codziennej diety włączyć nowy jogurt z oferty OSM Krasnystaw: CALPRO z Miodem i Ziarnami Zbóż.

CALPRO z Miodem i Ziarnami Zbóż, jest jogurtem o wielu wartościach odżywczych, od żywych kultur bakterii (Lactobacillus delbrueckii subspiecies bulgaricus i Bifidobacterium bifidum) po dużą zawartość cennego dla organizmu wapnia, będącego podstawowym budulcem kości. Odpowiada on również za ich mineralizację, zapobiega osteoporozie oraz wzmacnia zęby. Może również pomóc obniżyć ciśnienie krwi u osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze. Ponadto duża zawartość witamin z grup A, B, E i D sprawia, że bardzo dobrze wpływa na nasz organizm uzupełniając ich deficyt. Nowy jogurt z Krasnegostawu polecany jest osobom w trakcie kuracji antybiotykowej.

– Jogurt CALPRO z Miodem i Ziarnami Zbóż został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy świadomie dbają o swoje zdrowie. Polecamy go także tym, którzy nie przepadają za smakiem jogurtu naturalnego. Dzięki dodaniu do niego miodu i ziaren posiada on delikatnie słodki, dobrze wyważony smak. A co istotne dla osób dbających o linię, nowy jogurt posiada obniżoną zawartość tłuszczu, tj. tylko 1,8% – mówi Krzysztof Bortacki, kierownik działu Handlu i Marketingu OSM Krasnystaw.

Jogurt produkowany jest bez użycia jakichkolwiek konserwantów. W jego skład oprócz naturalnego miodu wielokwiatowego pochodzącego z najlepszych pasiek i ziaren zbóż, wchodzą również rodzynki, migdały i orzechy (laskowe i włoskie).

CALPRO z Miodem i Ziarnami Zbóż dostępny jest w kubeczkach o pojemności 175 g.

Sugerowana cena detaliczna to 1,25zł za 1 opakowanie.

OSM Krasnystaw to nowoczesna firma współpracująca z ponad trzystoma dystrybutorami produktów

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.