Konkurs „Magia mowy ciała” rozstrzygnięty – Portal PR - 24PR
Konkurs „Magia mowy ciała” rozstrzygnięty

21.04.2013 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Konkurs „Magia mowy ciała” został zorganizowany przez Warszawską Grupę Doradców PR po raz drugi. Tym razem uczestnikami byli parlamentarzyści, pracownicy biur poselskich oraz urzędnicy samorządowi. Konkurs trwał 2 tygodnie i był elementem programu Akademia Urzędnika Samorządowego. WGD PR zrealizowała go z własnych środków.

W tym czasie wpłynęło do nas ponad 200 odpowiedzi. Wśród nich znalazło się aż 51 prawidłowych. Wystarczyło rozszyfrować mowę ciała każdej z czterech osób na załączonym do konkursu zdjęciu. Nagrodą było 10 zaproszeń na bezpłatne szkolenie z komunikacji z wykorzystaniem mowy ciała. W dniu 19 kwietnia sierotka wylosowała dziesiątkę laureatów. Przedstawiamy ich listę:

  1. Maciej Banicki z Gorzowa
  2. Krzysztof Kaczanowski z Poznania
  3. Beata Maczka z Brukseli
  4. Mirosława Zielony z Koszalina
  5. Anna Dobrzańska z Białego Boru
  6. Joanna Wysocka z Ząbek
  7. Zbigniew Krasiński z Sieradza
  8. Sławomir W. – anonimowy pracownik GOK i Biblioteki PublicznejJ
  9. Krzysztof Pruszak z Nowej Wsi Lęborskiej
  10. Mariola Smolorz z Dąbrowy Tarnowskiej

Konkurs miał dwa główne cele. Pierwszym było nagrodzenie samorządowców i polityków, którzy poptrafią skutecznie komunikować się z mieszkancami i dziennikarzami. Drugim celem było zwrócenie uwagi na znaczenie komunikacji niewerbalnej w procesie porozumiewania się z klientami. To komunikacja niewerbalna w 93 porcentach decyduje o prawidłowej ocenie urzędnika i systemu pracy instytucji.

WGD PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.