Mind Progress Group – nowa agencja marketingowa – Portal PR - 24PR
Mind Progress Group – nowa agencja marketingowa

29.04.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W wyniku połączenia kilku specjalistycznych agencji – Fun PR (Event Marketing), BG PR (PR, Media Relations) oraz Mind Progress (Reklama) – powstaje agencja marketingowa Mind Progress Group.

Prace nad fuzją i wypracowaniem wspólnych celów trwały przez kilka ostatnich miesięcy. Nie chcieliśmy ogłaszać zmian zanim nie będziemy pewni, że zaoferujemy klientom nową wartość, a marka Mind Progress Group nie będzie dopracowana w najmniejszych szczegółach. W tym momencie powstaje agencja, której zaplecze pozwala skutecznie realizować projekty z zakresu kompleksowej obsługi marketingowej największych klientów – tłumaczy Michał Pawlik – Head of Strategy.

Mind Progress Group zatrudnia kilkadziesiąt osób i zamierza w najbliższym czasie jeszcze zwiększyć zatrudnienie. Wśród aktualnych klientów znajdują się m.in. Rank Progress, marki grupy MJM, Money.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.