Nowe połączenie lotnicze Warszawa-Kijów – Portal PR - 24PR
Nowe połączenie lotnicze Warszawa-Kijów

02.04.2013 Kategoria: Transport. Autor: admin

Ukraińskie linie lotnicze Ukraine International Airlines uruchamiają od najbliższej niedzieli bezpośrednie połączenie z Kijowa do Warszawy. Loty odbywać się będą codziennie Boeingiem 737.

Przewoźnik będzie oferował swoje połączenia według następującego rozkładu:

we wtorki, środy, soboty i niedziele wylot z Kijowa o 9:40 (lokalnego czasu), przylot do Warszawy o 10:20. W drodze powrotnej wylot z Warszawy odbywać się będzie o 11:10, a przylot do Kijowa o 13:40.

w poniedziałki, czwartki i piątki samoloty wylatywać będą z Kijowa o godz. 14:10, a do Warszawy przylatywać o 14:50. Wylot powrotny planowany jest na 15:40 a przylot do Kijowa o 18:10.

Linie lotnicze Ukraine International Airlines istnieją od 1992 roku. Obecnie obsługują połączenia do 50 destynacji na Ukrainie, w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Więcej informacji na stronie przewoźnika: http://www.flyuia.com/

Rzecznik Prasowy
Lotniska Chopina w Warszawie

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.