SKODA Polska rozpoczyna współpracę z krakowską agencją Opcom – Portal PR - 24PR
SKODA Polska rozpoczyna współpracę z krakowską agencją Opcom

05.04.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W związku ze zmianami,   jakie obserwujemy na rynku motoryzacyjnym i mediowym, oraz szerszą współpracą   z centralą, SKODA Polska wyłoniła nową agencję w przetargu na kompleksową   obsługę komunikacyjną, dostosowaną do potrzeb i nowych wyzwań, stojących   przed marką.

Do zadań agencji będzie należała obsługa w obszarze ATL, BTL, marketingu bezpośredniego i  CRM oraz PR.

Jednocześnie dziękujemy agencjom Change i Goldensubmarine za dotychczasową współpracę i zaangażowanie. Agencji Change dziękujemy za 5 lat współpracy z marką ŠKODA, podczas których wspólnie   zapoczątkowaliśmy program ŠKODA. Wiesz co dobre! i zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów, takich jak Yeti w sieci czy cykl filmowy w TVP.  Nasza współpraca przyczyniła się do sukcesu marki na polskim rynku.

Agencja       Goldensubmarine będzie dalej współpracowała z marką w zakresie obsługi   brandportalu, PR Portalu i wybranych projektów ŠKODA. Wiesz co dobre!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.