Telma dla triathlonu – Portal PR - 24PR
Telma dla triathlonu

17.04.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Telma Communications Agency zajmuje się komunikacją imprezy sportowej Elemental Triathlon Olsztyn 2013. Zawody odbędą się 19 maja.

Do obowiązków agencji należą działania media relations oraz kompleksowe doradztwo  w zakresie public relations. Osobami odpowiedzialnymi za projekt po stronie agencji  są Aleksandra Kaczorowska oraz Katarzyna Łuczak. Elemental Triathlon Olsztyn 2013 to nowe zawody na triathlonowej mapie Polski.
19 maja uczestnicy będą mogli wystartować na dwóch dystansach: olimpijskim (pływanie 1,5 km, jazda na rowerze 40 km, bieg 10 km.) oraz super sprinterskim (pływanie 0,2 km, jazda na rowerze 8 km, bieg 2 km). W zawodach weźmie udział Michael Raelert – mistrz i rekordzista świata w triathlonie na dystansie Ironman 70.3 oraz Marcin Konieczny i Filip Przymusiński – triathloniści ścisłej polskiej czołówki. Swój udział  w imprezie potwierdziła także Iwona Guzowska.

Organizatorami imprezy Elemental Triathlon Olsztyn 2013 jest Labo Sport, Miasto Olsztyn oraz OSiR w Olsztynie. Sponsorem tytularnym zawodów został Elemental Holding SA – spółka specjalizująca się w recyklingu oraz hurtowym obrotem metalami.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się na stronie www.triathlonolsztyn.pl oraz na profilu imprezy www.facebook.com/triathlonolsztyn

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.