Telma wypromuje Belle Maison – Portal PR - 24PR
Telma wypromuje Belle Maison

04.04.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem kwietnia Telma Communications Agency rozpoczęła współpracę ze sklepem internetowym bellemaison.pl. To kolejny klient z branży wnętrzarskiej w portfolio łódzkiej agencji.

 Do zadań agencji należą działania z zakresu Public Relations, w tym: media relations, PR produktów oraz prowadzenie profili w serwisach Facebook i Pinterest. Osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu są Julita Drozd i Mateusz Dryński. Umowa została zawarta na okres sześciu miesięcy.

Sklep internetowy Belle Maison oferuje meble, oświetlenie i różnorodne akcesoria dekoracyjne w stylach prowansalskim, skandynawskim i shabby chic (charakteryzują go klasyczne kształty mebli i dodatków z widocznymi śladami użytkowania w formie przetarć i rys). Asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty wyposażenia wnętrz m.in. takich marek jak: GreenGate, Clayre & Eef, House Doctor, Bloomingville, Garden Trading, La Rochere, Nordal, J-line, Mathilde M. Ib Laursen, Cote Table, Falcon, Braxton Home Interiors, Jeanne d’Arc Living, Country Corner.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.