Firma LG Electronics Polska promuje 84 – calowy telewizor Ultra High Definition – Portal PR - 24PR
Firma LG Electronics Polska promuje 84 – calowy telewizor Ultra High Definition

10.05.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Firma LG Electronics Polska rozpoczęła pierwszą na świecie kampanię reklamową 84 – calowego telewizora Ultra High Definition, poszerzając jednocześnie dostępność TV w Polsce.

W kampanii telewizyjnej wykorzystane zostały 30 oraz 15 sekundowe spoty reklamowe prezentujące obrazy o niezwykłej ostrości, które składają się na wielki ekran telewizyjny tworzony w centrum współczesnej metropolii. Reklama utrzymana jest w nowoczesnej i dynamicznej stylistyce.

84 calowy  telewizor LG Ultra Definition charakteryzuje się nowatorską technologią wyświetlania, która wyznacza nowy standard w rozrywce domowej. Telewizor zapewnia jakość obrazu o rozdzielczości 4K – 8 mln pikseli (3840×2160) czyli cztery razy większej w porównaniu z obecnie używanymi matrycami telewizyjnymi Full HD. To wszystko sprawia, że na najnowszym telewizorze LG można podziwiać obrazy z oddzwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Działania reklamowe potrwają do końca maja 2013 r. i obejmują największe stacje mediowe – TVP, Polsat, TVN oraz kanały tematyczne TVP, Discovery i AtMedia Adult.

Kreację międzynarodowego spotu przygotowała koreańska agencja – HS Ad, natomiast adaptację polskiej wersji – agencja Gray Group. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare.

84-calowy telewizor LG UD 3D jest dostępny w największych sieciach MSH w Polsce w sugerowanej cenie 80 000 PLN.

Obydwie wersje spotu można zobaczyć po linkami:

http://www.youtube.com/watch?v=-D1X0u0aQG4
http://www.youtube.com/watch?v=6vUDEG8Jqlw

LG Electronics

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.