Bydgoski festiwal nauki promowany na telebimach – Portal PR - 24PR
Bydgoski festiwal nauki promowany na telebimach

20.05.2013 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Największa tegoroczna impreza naukowa w województwie kujawsko-pomorskim będzie promowana na telebimach LED. Za realizację kampanii odpowiada agencja Medas-Media.

Przygotowany przez agencję spot reklamowy zachęca do udziału w imprezach popularyzujących naukę, a także promuje dzień Eko-aktywnych oraz piknik naukowo-rodzinny. Realizowana przez Medas-Media kampania reklamowa wyświetlana jest na nośnikach LED znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Odbywający się pod hasłem „złap bakcyla nauki” festiwal jest imprezą popularno-naukową adresowaną do miłośników innowacji i nowych technologii, a także do osób zainteresowanych zjawiskami otaczającego świata. Podczas festiwalu organizowane są zajęcia dla studentów, nauczycieli, dzieci oraz seniorów. W imprezach towarzyszących czynny udział biorą całe rodziny.

Bydgoski Festiwal Nauki odbywa się w dniach 22-25 maja 2013 r.

Kampania promocyjna została przeprowadzona na zlecenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Medas-Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.