Jerzy Janowicz w kampanii nowego Peugeot RCZ – Portal PR - 24PR
Jerzy Janowicz w kampanii nowego Peugeot RCZ

07.05.2013 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Ruszyła kampania reklamowa najnowszego modelu Peugeot RCZ, którego ambasadorem został Jerzy Janowicz. Autorem kreacji z udziałem utalentowanego polskiego tenisisty jest Havas Worldwide Warsaw.


Wybór na ambasadora modelu RCZ polskiego tenisisty, słynącego między innymi z imponującego serwisu o rekordowej prędkości 251 km/h, ma podkreślać dynamiczny i drapieżny charakter nowego Peugeot RCZ oraz sportowe osiągi możliwe dzięki 200 KM mocy silnika. Współpraca z Jerzym Janowiczem, którego firma Peugeot jest sponsorem, ma podkreślać też radość z jazdy, jaką gwarantują samochody Peugeot.

nowy-peugeot-rcz

Najnowsza kampania marki Peugeot pod hasłem „Nowy Peugeot RCZ. Poczuj dreszcz emocji” potrwa do 31 maja i obejmie siatki wielkoformatowe w Warszawie i Łodzi oraz wyselekcjonowane tytuły prasowe.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.