LeadR z własną siecią email marketingową – Portal PR - 24PR
LeadR z własną siecią email marketingową

21.05.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja database marketingowa  LeadR Sp. z o.o. uruchomiła własną sieć emailingową – Email Network. To kolejny po Leads Guardian duży projekt realizowany przez spółkę. Email Network powołano przede wszystkim z myślą o aktualnych klientach agencji. Poza możliwością wykorzystania z ponad miliona baz danych, klienci LeadR mogą zrealizować pełną kampanię emailingową.

LeadR Sp. z o.o. działa na rynku usług direct i database marketingowych od początku 2012 roku. W swoich zasobach posiada ponad milion rekordów B2C, a efektywnie monetyzuje 2,5 miliona rekordów. W związku z regularnie spływającymi zapytaniami aktualnych klientów LeadR, dotyczących kompleksowej obsługi wysyłek mailingowych, spółka powołała własną sieć Email Network.

Do tej pory koncentrowaliśmy się przede wszystkim na własnych zasobach bazodanowych. Nasi klienci mieli zapotrzebowanie na bardziej kompleksowe zaplanowanie mediów, wychodzące poza nasze możliwości. Stąd zrodził się pomysł by powstała sieć, która umożliwi pełniejsze zaplanowanie mediów. Poszerzyliśmy zatem nasze bazy o grono wydawców zewnętrznych, dzięki czemu teraz zapewniamy kompleksowe wysyłki zarówno B2C, jak i B2B – mówi Sebastian Białousz, Prezes Zarządu LeadR Sp. z o.o.

Bieżąca analiza potrzeb klientów LeadR zaowocowała na przełomie 2012 i 2013 roku koncepcją kompleksowego planowania kampanii i utworzenia własnej sieci email marketingowej. W miarę sukcesów na tym polu, rozbudowano zespół dedykowany realizacji projektu. Prace nad uruchomieniem marki trwały cztery miesiące. Email Network koncentruje się przede wszystkim na obsłudze domów mediowych, klientów bezpośrednich oraz dotychczasowych, współpracujących z LeadR Sp. z o.o.

Nie chcemy konkurować z sieciami afiliacyjnymi, koncentrujemy się przede wszystkim na firmach, które znają już potencjał email marketingu. Czynnikami, które nas wyróżniają jest przede wszystkim możliwość korzystania z ogromnych baz danych. Realizacją wysyłek emailowych zajmujemy się kompleksowo – od przygotowania strategii, dobór lub opracowanie kreacji, poprzez wybór mediów i targetu, aż po trackowanie – dodaje Magdalena Walczuk, zarządzająca siecią Email Network.

Uruchomienie własnej sieci email marketingowej to kolejny duży projekt LeadR. Wcześniej spółka wdrożyła system Leads Guardian służący do weryfikacji poprawności i aktualności danych.

LeadR Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.