Nowe mieszkania na Bronowice Residence 3B – Portal PR - 24PR
Nowe mieszkania na Bronowice Residence 3B

23.05.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

W krakowskiej dzielnicy Bronowice, pomiędzy ulicami Chełmońskiego i Piaskową w szybkim tempie rozrasta się zespół willowy Bronowice Residence. W rozpoczętym, kolejnym etapie projektu deweloper ATAL SA buduje pięć obiektów oferujących 91 mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 5900 zł brutto za mkw. Zakończenie inwestycji zaplanowano na II kwartał 2014 r.

Cieszący się dużym zainteresowaniem krakowian projekt Bronowice Residence doczekał się kontynuacji. Obecnie na terenie osiedla trwają prace nad kolejnym etapem inwestycji, w ramach którego powstanie 5 budynków z łączną liczbą 91 mieszkań. Na powierzchni od 30 do 67 mkw. zaplanowano jedno-, dwu- i trzypokojowe lokale o nowoczesnych układach, zapewniających maksymalną funkcjonalność i komfort mieszkańców. Są one wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkania parterowe posiadają przydomowe ogródki. Na osiedlu powstaną 54 naziemne miejsca parkingowe.

Niewątpliwym atutem kompleksu Bronowice Residence jest jego lokalizacja. Jest on doskonale skomunikowany z centrum Krakowa. Dzięki bliskości głównej arterii przelotowej miasta ul. Josepha Conrada już po niespełna 15 minutach można się cieszyć spacerem po urokliwym Kazimierzu. Natomiast sąsiedztwo licznych terenów zielonych, m.in. Ojcowskiego Parku Narodowego, stwarza idealne warunki do rekreacji i wypoczynku.

Bronowice Residence 3B_

Osiedle zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią bliskość przyrody, a także spokój i wygodę. Wyjątkowy projekt architektoniczny doskonale komponuje się z otoczeniem i nadaje kompleksowi charakter prawdziwej podmiejskiej rezydencji. Osiedle wyróżnia dbałość o każdy detal. Zastosowaliśmy tu wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz ciepłą i elegancką kolorystykę. Dużo miejsca poświęciliśmy również otoczeniu inwestycji. Specjalnie zaprojektowana roślinność jest harmonijnie wkomponowana w całość projektu podkreśla Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży ATAL SA.

Dzielnica Bronowice prężnie się rozwija zapewniając mieszkańcom osiedla pełną infrastrukturę. Bliskość dużych centrów handlowo-usługowych umożliwia sprawne i kompleksowe załatwianie codziennych zakupów. W pobliżu znajduje się IKEA, Castorama, Makro, Tesco czy Kaufland. Mieszkańcy mają również dostęp do pobliskich placówek edukacyjnych – szkół oraz przedszkoli, a także banków, aptek oraz przychodni, a już niebawem również kina i siłowni ulokowanych powstającej w pobliżu Galerii Bronowice.

W ramach inwestycji ATAL SA zaproponował wsparcie Klientów przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. W programie „Mieszkanie na kredyt? ATAL zwraca prowizję!” doradcy z Private Brokers obliczają zdolność kredytową Klientów i pomagają wybrać odpowiedni kredyt. Ponadto ATAL SA zwraca nabywcom prowizję w wysokości 0,75% wartości kredytu.

 

ATAL SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.