Planet PR z nowym klientem – Portal PR - 24PR
Planet PR z nowym klientem

27.05.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Planet PR, należąca do grupy marketingowej Planet Group, rozpoczęła współpracę z firmą LORIN – polskim producentem kostiumów kąpielowych.

Działania w ramach promocji marki obejmować będą media relations, prowadzenie komunikacji marki w mediach społecznościowych oraz współpracę z blogerkami modowymi.

Od ponad dwudziestu lat tworzymy szeroką gamę fasonów kostiumów kąpielowych skierowanych głownie do kobiet. Współpraca z agencją Planet PR ma na celu wsparcie wizerunkowe firmy i produktów w kluczowym dla nas sezonie – mówi Renata Madyda, marketing manager Lorin.

Za obsługę klienta odpowiada Karolina Potempa.

O firmie Lorin

Lorin to polski producent kostiumów kąpielowych, skierowanych głównie do kobiet. W swojej ofercie posiada również linię dedykowaną mężczyznom oraz dzieciom. Wysoką jakość produktów gwarantuje wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, własne biuro projektowe oraz wysokiej jakości tkaniny sprowadzane z Włoch i Hiszpanii.

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie: lorin.com.pl.

Planet PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.