Płatki Owsiane Górskie marki Halina na dobry początek dnia – Portal PR - 24PR
Płatki Owsiane Górskie marki Halina na dobry początek dnia

31.05.2013 Kategoria: Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

PĹ‚atki Owsiane GĂlrskie HalinaPłatki Owsiane Górskie marki Halina wytwarzane z najwyższej jakości, oczyszczonego ziarna owsa to źródło energii, niezbędnej do rozpoczęcia pełnego wyzwań dnia. Są delikatne, lekko chrupiące i naturalne w smaku. Łatwe w przygotowaniu stanowią wartościowy komponent codziennego menu.

Istotą dobrego samopoczucia jest skomponowanie zbilansowanej i bogatej w wartości odżywcze diety. Płatki Owsiane Górskie marki Halina, zawierające błonnik, witaminę E oraz minerały, takie jak żelazo, magnez i cynk, są idealnym uzupełnieniem zdrowego jadłospisu. Dzięki swoim walorom odżywczym idealnie sprawdzają się jako pierwszy posiłek – pyszne i sycące śniadanie dla całej rodziny.

Płatki owsiane górskie wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, usprawniają proces przemiany materii i na długo likwidują uczucie głodu. Są idealnym pokarmem dla osób przebywających na diecie.

Płatki Owsiane Górskie Halina smakują doskonale w formie pożywnej owsianki z mlekiem lub podane z jogurtem lub kefirem. Mogą stanowić również składnik sycącego musli z dodatkiem ziaren słonecznika, orzechów, rodzynek, miodu czy konfitury.

 

Producent:       Sawex Foods Sp. z o.o.

Produkt:          Płatki Owsiane Górskie

Gramatura:      0,4 kg

Cena det.:        ok. 2,50 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.