adidas i Original Source łączą siły podczas “adidas Ride The Sky” – Portal PR - 24PR
adidas i Original Source łączą siły podczas “adidas Ride The Sky”

06.06.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

adidas wraz z Original Source zaprezentuje nowe spektakularne wydarzenie o nazwie – adidas Ride The Sky. Impreza będzie miała charakter jednodniowego festiwalu łączącego mocną dawkę muzyki rockowej oraz ekstremalnych sportowych zawodów Pucharu Świata kolarstwa grawitacyjnego Dirt MTB. Wydarzenie odbędzie się bezpośrednio u stóp monumentalnego Spodka w Katowicach 15 czerwca br. (sobota) o godzinie 13:00, a finał planowany jest na 21:00.

Impreza adidas Ride The Sky będzie zaliczana do klasyfikacji FMB World Tour w ramach której rozgrywane są zawody dirt jumpingu w Utha czy Nowej Zelandii. Pierwsza polska edycja mistrzostw będzie zaliczana do brązowej edycji w tej konkurencji. Udział w zawodach potwierdziło już ponad 30-stu zawodników z 10-ciu krajów oraz najlepsi zawodnicy z Polski.

Finałem zmagań zawodników będzie „Original Source Best Trick” – czyli kontest na najlepszą podniebną ewolucje zawodów. Posłużą do tego ogromne skocznie, dzięki którym zawodnicy na swoich rowerach będą wzbijać się na wysokości  ponad 2 piętra nad ziemią, wykonując w powietrzu karkołomne akrobacje.

Wiktoria Gryniec, junior brand manager Original Source podkreśla:

„Original Source to marka pozbawiona jakiejkolwiek rutyny, a trudno o bardziej nierutynowy event niż ten, który się odbędzie pod katowickim Spodkiem. Przeniesienie zawodów, które najczęściej odbywają się na torach poza miastem, w lasach, na polach, do centrum wielkiej aglomeracji to pomysł, tak szalony, tak świeży, tak zaskakujący
i nieokiełznany jak nieokiełznany jest żel pod prysznic Original Source!”

Zawody będą przeplatane energetycznymi koncertami rockowymi. Gwiazdą wieczoru będzie zespół My Riot znany z mocnego brzmienia. Dodatkowo przygotowane zostaną specjalne strefy adidas Chillout Zone i Original Source oraz wiele innych atrakcji. Tego dnia z pewnością nie zabraknie dużej dawki adrenaliny, emocji i poczucia rywalizacji. Łączna pula nagród w zawodach wynosi 40 tysięcy złotych.

adidas Ride The Sky ma charakter otwarty, wspierana jest przez Monster Energy drink, który posiada bogate portfolio analogicznych eventów na całym świecie oraz producenta niezniszczalnych zegarków – G Shock.

Za kompleksową realizacje w zakresie produkcji,  koncepcji kreatywnej eventu, działań promocyjnych i PR oraz zakup mediów odpowiadają agencje Radical Sport Management oraz Sport Event Tomasz Gagat – organizatorzy ekstremalnych imprez sportowych.

www.adidasridethesky.com .

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.