Adseo wypromuje JUKĘ – Portal PR - 24PR
Adseo wypromuje JUKĘ

05.06.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Do grona klientów Adseo dołączyła JUKA, sklep internetowy ze sprzętem rtv/agd. Umowa obejmuje działania za zakresu zwiększenia widoczności sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Agencji powierzono działania związane z audytem i optymalizacją serwisu, wdrażanie działań oraz bieżące reagowanie na potrzeby klienta.

Współpraca ma charakter długofalowy, umowa podpisana została na okres 12 miesięcy. Klient został pozyskany w ramach działań new bussines przez Marcina Hochołowskiego. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Piotra Dębowskiego.

ADSEO to marka należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb.

W obszarze promocji w Internecie działa już od 6 lat, obsługując ponad 160 Klientów w dziedzinie marketingu wyszukiwarkowego, posiadając wiele wyróżnień i certyfikatów.Manager

.:: Grupa Adweb ::.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.