Galeria Katowicka z Imago PR – Portal PR - 24PR
Galeria Katowicka z Imago PR

12.06.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Konsultanci Imago PR odpowiadają za kompleksową obsługę public relations Galerii Katowickiej, kolejnego elementu zintegrowanego centrum komunikacyjnego, handlowego i biznesowego powstającego w  sercu Katowic. Inwestorami galerii są spółki Neinver Polska i Meyer Bergman.

Zespół Imago PR jest odpowiedzialny za doradztwo strategiczne oraz zarządzanie komunikacją Galerii Katowickiej, w tym prowadzenie biura prasowego.

Zakończenie budowy Galerii Katowickiej zwieńczy trwający od 2010 roku proces przebudowy jednej z kluczowych stref miasta, w skład której obok galerii wchodzą zmodernizowany dworzec kolejowy oraz zbudowany od podstaw podziemny terminal autobusowy komunikacji miejskiej.

– Agencja Imago PR była w różnym zakresie zaangażowana w każdą z inwestycji, którą realizowaliśmy z naszymi partnerami w Katowicach – Grupą PKP SA., przy przebudowie dworca kolejowego i Miastem Katowice przy terminalu autobusowym. Konsultanci agencji odpowiadali również za komunikację wobec społeczności lokalnej wmurowania kamienia węgielnego pod Galerię Katowicką.  Te wspólne, pozytywne doświadczenia zadecydowały o podjęciu długofalowej współpracy – mówi Monika Olejnik-Okuniewska, Marketing & PR Senior Manager w Neinver Polska, firmie będącej inwestorem Galerii Katowickiej.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Informacje o Galerii Katowickiej:

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum miasta i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia handlowa obiektu wynosi 53 tys. m2, na której znajdzie się ponad 250 lokali i punktów handlowych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany dwupoziomowy podziemny parking dla 1 200 samochodów. Galeria Katowicka będzie połączona bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. 

Inwestorami projektu są NEINVER Polska i Meyer Bergman.

Budowa kompleksu, w skład którego wchodzi Galeria Katowicka rozpoczęła się w grudniu 2010 r. Pierwszym etapem inwestycji był katowicki dworzec kolejowy oddany do użytku
w październiku 2012 r. W lutym 2013 oddano do użytku kolejny etap, którym był podziemny, przelotowy terminal autobusowy.

Imago Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.