Komunikado PR dla firmy VELUX – Portal PR - 24PR
Komunikado PR dla firmy VELUX

11.06.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W maju agencja Komunikado PR rozpoczęła współpracę z   firmą VELUX, producentem okien do poddaszy.
Do zadań agencji należy opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji korporacyjnej, w tym relacje z mediami. Za realizacje działań   odpowiada Ewa Łukawska, account manager, wraz z zespołem dedykowanym do   projektów z branży budowlanej. Klienta pozyskano w wyniku konkursu ofert.

Portfolio firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz   świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX   oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje,   produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania, a także panele solarne   przeznaczone do montażu na dachu. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11   krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Zatrudnia około   10 tys. osób, w tym ponad 1500 w polskich fabrykach i spółce handlowej.

www.velux.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.