M&CC w nowej szacie – Portal PR - 24PR
M&CC w nowej szacie

03.06.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja Marketing & Communications Consultants uruchomiła nową witrynę internetową. Udostępnienie strony jest ostatnim akordem w projekcie zmiany tożsamości wizualnej.

M&CC pozycjonuje się przede wszystkim jako firma doradcza w obszarze komunikacji korporacyjnej i marketingowej. Zmiany w „wyglądzie” firmy, a przede wszystkim nowa idea strony www, pokazują, że M&CC stawia na wiedzę i kompetencje w obszarze komunikacji, oferując  rynkowi nie tylko wykonawstwo, ale przede wszystkim usługi doradcze na wysokim poziomie.

Strona internetowa, w której centrum (poza agencyjnym standardem autoprezentacji) stale pojawiać się będą 2-3 autorskie komentatorze dotyczące wydarzeń na rynku komunikacji,  udobitnia element doradczy w wizerunku firmy.

By jednak nieco zdystansować się od „klasycznego” consultingu, do wizerunku wprowadzono element humoru, który rozbija „marmurową powagę”. Czarno-białe rysunki, komentujące idee i treści poszczególnych podstron,  przekornie dystansują wobec rzeczywistości, w jakiej funkcjonują agencje, w tym wobec trendów modowych na rynku komunikacji. Swoistym mrugnięciem oka do odbiorcy jest również flirt z konwencją old school na poziomie wyglądu strony (kreska, typografia).

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebudowy naszego wyglądu, a zwłaszcza z koncepcji nowej strony. Celem całej operacji było połączenie dwu komunikatów: o naszej kompetencji doradczej z jednej strony i świadomości umownego charakteru pewnych konwencji branżowych z drugiej. Wspólnym mianownikiem wydaje się zdrowy dystans i pokora wobec rzeczywistości – stale zadziwiającej, zmiennej i wymagającej od nas wszystkich gotowości do nauki przez całe życie – mówi Elżbieta Radzka-Ferenc, partner zarządzający w M&CC. – Ta pokora objawia się również w poczuciu humoru, którego mimo niełatwych warunków rynkowych nie tracimy i do którego kultywowania wszystkich namawiamy – dodaje Agnieszka Bajur, również partner zarządzający J

Marketing & Communications Consultants

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.