Nowy producent w Film Reaktorze – Portal PR - 24PR
Nowy producent w Film Reaktorze

18.06.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu domu produkcyjnego Film Reaktor dołączyła Barbara Woźnica. 17 czerwca objęła stanowisko producenta. Będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów firmy, która w swoim portfolio ma spoty m.in. dla PKO Banku Polskiego, PZU, Browaru Łomża i współpracę z takimi agencjami reklamowymi jak: DDB, PZL oraz Brasil.

Barbara Woźnica karierę zaczęła w Pro Production, gdzie pracowała m.in. jako kierownik produkcji i producent. Ostatnio zajmowała stanowisko producenta w studiu filmowym Tandem Taren-To. W ciągu 15 lat pracy w branży reklamowej zrealizowała kampanie dla takich firm, jak Maspex, BNP Paribas Bank, PGE, CANAL+ i Novartis. W dorobku ma także spot społeczny dla fundacji Viva i klipy muzyczne piosenkarki Ramony Ray. Wielokrotnie organizowała plany zdjęciowe za granicą: w Argentynie, Chile oraz RPA.

– Bogate w projekty pierwsze półrocze 2013 r. pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Liczba zleceń i coraz większa dynamika pracy sprawiła, że postanowiliśmy poszerzyć zespół. Barbara Woźnica w swojej karierze pracowała dla międzynarodowych marek z różnych branż. Wierzymy, że jej bogate doświadczenie przyczyni się do rozwoju naszej firmy – mówi Sebastian Maj, producent i właściciel Film Reaktora.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy Film Reaktor odnotował znaczny wzrost zainteresowania usługami firmy. Od początku 2013 roku dom produkcyjny zrealizował 11 projektów, w tym: serię spotów PKO Banku Polskiego z Szymonem Majewskim; pierwszą w historii marki reklamę telewizyjną Maślanki Mrągowskiej firmy Mlekpol; reklamę Link4, która wymagała zamknięcia centrum Warszawy; spot Getin Banku, wykorzystujący technikę poklatkową oraz intrygującą reklamę Lotto.

Film Reaktor

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.