Think Kong dla Znaj.pl – Portal PR - 24PR
Think Kong dla Znaj.pl

06.06.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Think Kong zajmie się realizacją działań w social mediach dla Znaj.pl – zupełnie innego geolokalizacyjnego portalu społecznościowego, umożliwiającego odnalezienie przeszłego, teraźniejszego a nawet przyszłego znajomego. 

Zakres działań agencji Think Kong obejmuje opracowanie kompleksowej strategii komunikacji Znaj.pl w Internecie, a w szczególności social media, działania reklamowe do grupy docelowej portalu, administrację fanpage na Facebook oraz działania prowadzone przy współpracy z blogerami.

Istotnym czynnikiem odróżniającym serwis Znaj.pl od innych portali społecznościowych jest możliwość zameldowania się w danym miejscu nie tylko w teraźniejszości, ale również w przeszłości i przyszłości. Dzięki czemu witryna umożliwia poznanie przyszłych znajomychi odnalezienie starych. Dodatkowo, narzędzia strony pozwalają na swobodne ustawiania widoczności lokalizacji dla innych użytkowników.

Klienta pozyskano w drodze przetargu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.