Aplikacja mytaxi dostępna dla BlackBerry 10 – Portal PR - 24PR
Aplikacja mytaxi dostępna dla BlackBerry 10

12.07.2013 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Długo na to czekaliśmy, ale wreszcie jest dostępna – aplikacja mytaxi do ściągnięcia za darmo na stronie BlackBerry® World™. Teraz jest dostępna dla obu rodzajów smartfonów BlackBerry® Q10 i BlackBerry® Z10 dla użytkowników z wszystkich krajów, w których jest obecna  aplikacja mytaxi – w Niemczech, Austrii,  Szwajcarii, Hiszpanii, Polsce i USA.

“Wprowadzenie mytaxi na Blackberry pozwala nam trafić do nowej i bardzo interesującej dla nas grupy docelowej, jaką są ludzie biznesu, używający smartfonów BlackBerry. Aplikacja mytaxi jest szczególne popularna wśród osób, które dużo podróżują, ponieważ umożliwia im nie tylko wezwanie taksówki w prawie 40 miastach na całym świecie, ale także zapłacenie za przejazd przy użyciu aplikacji.” wyjaśnia Sven Külper, twórca i CMO mytaxi.

Oprócz bezpośredniego kontaktu między kierowcami i pasażerami, klienci BlackBerry® 10 będą mogli korzystać ze wszystkich zalet mytaxi – automatycznej lokalizacji czekającego na taksówkę pasażera, śledzenia taksówek na żywo i zintegrowanego kalkulatora taryfy. Po podróży, klienci będą mogli ocenić kierowcę i taksówkę przyznając odpowiednią według nich liczbę gwiazdek – co jest nową jakością, jaką aplikacja mytaxi wprowadza na rynek taksówkarski. Ponadto każdy pasażer będzie mógł dodać kierowcę do swoich ulubionych, co ułatwi jego odnalezienie i ponowny wybór podczas kolejnych przejazdów.

Dodatkowo, przejazdy bezgotówkowe w aplikacji mytaxi są bardzo dobrze zorganizowane dla biznesu: każda firma otrzymuje swoje konto w systemie. Rejestracja pracowników z wykorzystaniem aplikacji jest łatwa, wystarczy tylko utworzyć nowego pracownika w ramach konta firmowego. Po dodaniu nowego pracownika, może on od razu płacić za podróż mytaxi używając swojego smartfona BlackBerry® – bez potrzeby posiadania gotówki lub kart.

Aplikacja jest już dostępna za darmo dla smartfonów BlackBerry®.

Aplikacja mytaxi została stworzona w czerwcu 2009 roku i należy do Intelligent Apps GmbH. Jej pomysłodawcami byli Niclaus Mewes i Sven Külper. Startup z Hamburga jest pionierem i liderem rynku i zatrudnia 120 osób w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Polsce i USA. Aplikacja do zamawiania taksówek mytaxi działa w systemie peer-to-peer, tworząc bezpośrednie połączenie pomiędzy taksówkarzem a pasażerem. Aplikacja została pobrana pięć milionów razy i jest dostępna w ponad 30 miastach, współpracując z blisko 30.000 taksówkarzy. AppStore wybrał mytaxi jako najlepszą aplikację 2012 roku.

www.mytaxi.com.pl

Clue PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.