Artur Woźnicki nowym szefem sprzedaży w Cityboard Media – Portal PR - 24PR
Artur Woźnicki nowym szefem sprzedaży w Cityboard Media

02.07.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Z początkiem lipca stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i pełnomocnika zarządu Cityboard Media objął Artur Woźnicki. Na stanowisku tym zastąpił Mariusza Wańkiewicza, który z powodów rodzinnych po 14 latach zakończył współpracę z firmą.
„Z żalem rozstajemy się z  Mariuszem, który przez ostatnie kilkanaście lat wraz z nami budował Cityboard Media” – mówi Michał Stan, prezes Cityboard Media. „Wierzę jednak, że wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza Artura Woźnickiego pomogą nam w utrzymaniu dotychczasowej pozycji firmy i w jej dalszym rozwoju, a co więcej – w zdobywaniu nowych klientów i zapewnianiu jak najwyższego poziomu satysfakcji ze świadczonych przez nas usług” – dodaje Stan.

Artur Woźnicki doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą zdobywał m.in. w Telekomunikacji Polskiej S.A., Warner Bros. Poland, Axel Springer Polska oraz Teleroute. Wieloletnia praca na stanowiskach managerskich pozwoliła mu zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi oraz – co najważniejsze – optymalizacji sprzedaży. Do głównych zadań Artura Woźnickiego będzie należała koordynacja działań sprzedażowych połączona z rozwojem i wdrażaniem nowych produktów oraz pozyskiwaniem nowych klientów.

Cityboard Media Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.