Fat Baby rozpoczyna współpracę z Echo Investment – Portal PR - 24PR
Fat Baby rozpoczyna współpracę z Echo Investment

11.07.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja Fat Baby wygrała przetarg organizowany przez spółkę Echo Investment. Stworzy identyfikację wizualną oraz elementy wizerunkowe nowego kryształowego biurowca Q22, który stanie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Zakres współpracy obejmuje doradztwo strategiczne, stworzenie nazwy, logotypu, identyfikacji wizualnej dla inwestycji. Fat Baby odpowiada również za przygotowanie elementów wizerunkowych – strony internetowej, reklam prasowych, ogrodzenia inwestycji, prezentacji multimedialnych, animacji pokazowych, jaki i sprzedażowych – pakietu materiałów dla leasing managerów takich jak broszury, foldery techniczne, prezentacje itd.

Stworzona przez Fat Baby nazwa nowego biurowca – Q22 odzwierciedla motyw przewodni największej i najważniejszej w historii Echo Investment inwestycji, która nazywana jest przez jej twórców APA Kuryłowicz & Associates architektonicznym kryształem. Q22 to skrót pierwszej litery angielskiego słowa “quartz” oraz adresu tj. alei Jana Pawła II 22.

Agencja Fat Baby

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.