Kancelaria Linklaters wzmacnia zespół w Polsce – Portal PR - 24PR
Kancelaria Linklaters wzmacnia zespół w Polsce

02.07.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Międzynarodowa Kancelaria Linklaters wzmocniła swój zespół, powiększając grono ekspertów w poszczególnych działach. Ponadto pozyskała nowego partnera, którym został Daniel Cousens brytyjski prawnik, specjalista w zakresie fuzji i przejęć z udziałem funduszy private equity oraz ekspert w transakcjach transgranicznych, mogący się pochwalić doskonałą znajomością rynków wschodnich. Kancelaria zyskała nowych Managing Associate, którzy zasilili dział korporacyjny, finansowania projektów oraz departament nieruchomości.

Daniel Cousens, nowy partner Linklaters, jest brytyjskim   prawnikiem z kilkuletnim doświadczeniem obejmującym doradztwo na rzecz   klientów międzynarodowych w zakresie transgranicznych przejęć, porozumień   joint-venture oraz innych transakcji handlowych. W swojej pracy skupia się na   rynku Centralno-Wschodniej i Południowo-Wschodniej Europy, a szczególnie   Polsce, Ukrainie i Turcji.

Rafał Zboch, który awansował na stanowisko Counsel, jest   radcą prawnym z doświadczeniem w skomplikowanych projektach związanych z   krajowym i międzynarodowym rynkiem nieruchomości. Ostatnio kierował zespołem   prawników Linklaters doradzających przy realizacji jednego z najbardziej   prestiżowych projektów typu greenfield ubiegłych lat w Polsce, tj. budową   Stadionu Narodowego w Warszawie. Marta Domino, która awansowała na stanowisko Managing Associate, jest   adwokatem specjalizującym się w doradztwie z zakresu prawa bankowego.   Doradzała wielu instytucjom finansowym jak i podmiotom gospodarczym w   procesach udzielania i pozyskiwania finansowania, w transakcjach typu project   i structured finance. Posiada wiedzę w zakresie syndykacji kredytowych i   sekurytyzacji wierzytelności, a także bogate doświadczenie w zakresie emisji   obligacji na rzecz podmiotów z różnych sektorów. Janusz Dzianachowski Managing Associate jest radcą   prawnym z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem w doradztwie na rynku   nieruchomości. Ostatnio pracuje na rzecz Allianz Real Estate Germany w   związku z przejęciem Silesia City Center, uznawanej za największą tegoroczną   transakcję na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo –   Wschodniej.

Klaudia Królak Managing Associate, jest radcą prawnym z   bogatym doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczego stosowanego w   transakcjach międzynarodowych i krajowych, w szczególności fuzji i przejęć,   wykupów lewarowanych, projektów restrukturyzacyjnych i prywatyzacyjnych,   transakcji joint ventures oraz sporów korporacyjnych. W ostatnim okresie   doradzała przy największej transakcji na rynku Private Equity w Polsce w 2012   roku – Mid Europa Partners w związku ze sprzedażą grupy LUX MED.

Michał Mieciński, który dołączył do zespołu jako Managing Associate jest radcą   prawnym z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie prawa korporacyjnego,   handlowego i spółek, a także transakcji nieruchomościowych oraz upadłości i   restrukturyzacji. Od wielu lat koordynuje zespoły prawne obsługujące   transakcje m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeń, nieruchomości, private   equity, dóbr konsumpcyjnych, handlu detalicznego, branży motoryzacyjnej,   opieki zdrowotnej, branży spożywczej oraz medialnej.

Linklaters

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.