Michał Kocięba kierownikiem ds. komunikacji kanałów sportowych w platformie nc+ – Portal PR - 24PR
Michał Kocięba kierownikiem ds. komunikacji kanałów sportowych w platformie nc+

16.07.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Michał Kocięba, po odejściu ze stanowiska rzecznika prasowego Legii Warszawa, obejmie stanowisko kierownika ds. komunikacji i PR kanałów sportowych nc+. Będzie odpowiedzialny za promocję transmisji i magazynów sportowych, rozwój działań komunikacyjnych w Internecie, ze szczególnym wskazaniem na media społecznościowe, a także za wdrażanie nowych projektów medialnych angażujących kibiców.

Michał Kocięba swoją pracę w nc+ rozpocznie wraz z pierwszą kolejką T-Mobile Ekstraklasy, która w tym sezonie rusza już 19 lipca. Choć do tej pory związany był zawodowo głównie z piłką nożną, na nowym stanowisku będzie nadzorował również komunikację dotyczącą innych dyscyplin transmitowanych na platformie nc+.

– Kontent sportowy jest jedną z największych wartości naszej platformy. Kiedy sezon będzie w pełni, właściwie nie będzie dnia bez ważnej transmisji sportowej w nc+. Począwszy od T-Mobile Ekstraklasy i najlepszych lig zagranicznych, które rozgrywają mecze od piątku do poniedziałku, przez wtorkowo-środowe rozgrywki Ligi Mistrzów, aż po czwartkowe zmagania w Lidze Europejskiej. A do tego jeszcze żużel, koszykówka, tenis, programy promujące aktywny tryb życia, magazyny i reportaże poświęcone sportowi. Skuteczna komunikacja z kibicami jest dla nas niezwykle ważna, dlatego też – używając języka piłkarskiego – postanowiliśmy wykorzystać okienko transferowe i ściągnęliśmy do naszego zespołu bardzo dobrego i doświadczonego „zawodnika” – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+.

Michał Kocięba zapowiada, że już wkrótce fani sportu, którzy aktywnie korzystają z internetowych kanałów komunikacji, takich jak facebook, twitter, YouTube czy google+ otrzymają dodatkowe materiały uatrakcyjniające i uzupełniające przekaz telewizyjny.

 

 

– Będziemy chcieli, aby kibice dostali od nas nie tylko najlepsze transmisje telewizyjne z najważniejszych wydarzeń sportowych, które oferuje platforma nc+, ale także unikalne materiały i dodatkowe informacje, które będą dostępne w Internecie. Zaprosimy ich także do interakcji i dzielenia się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych, wszak wszystkich nas łączy wspólna pasja, jaką jest sport – deklaruje nowy kierownik ds. komunikacji kanałów sportowych.

Pierwsze nowinki mają pojawić się wraz ze startem nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy.

– Już za kilka dni nasi ligowcy wracają na boiska. Mamy dużo ciekawych pomysłów angażujących fanów piłki, które będziemy realizować wspólnie z działem komunikacji. Jestem przekonany, że wykorzystanie doświadczeń Michała z ostatnich lat, zdobytych w klubach i organizacjach piłkarskich, bardzo nam w tym pomoże – przekonuje Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej Canal+.

Michał Kocięba ma 34 lata. Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacja: marketing medialny i public relations. W przeszłości był korespondentem redakcji sportowej Polskiej Agencji Prasowej oraz współpracownikiem Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Od lutego 2002 do listopada 2008 roku pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej, m.in. jako rzecznik prasowy i dyrektor działu komunikacji, a także jako oficer prasowy reprezentacji Polski za kadencji trenera Pawła Janasa. W trakcie pracy w PZPN uczestniczył w przygotowaniu kandydatury Polski i Ukrainy do organizacji EURO 2012. Był również członkiem Rady Polskiej Konfederacji Sportu – Zespół Promocji i Sponsoringu. Przed przejściem do nc+, przez pięć lat pełnił funkcję rzecznika prasowego Legii Warszawa.

nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma cyfrowa powstała z połączenia dwóch liderów rynku – CYFRY+ i n. Oferuje blisko 130 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym aż 50 w standardzie HD. W nc+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe prosto z ekranów kin, dostępne na sześciu kanałach Premium rodziny CANAL+:  CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, CANAL HD+ i CANAL+ Sport HD.nc+ to również najnowocześniejsze, przyjazne technologie, m.in.:  PVR (personal video recording)- nagrywanie, przewijanie i pauzowanie programów; MULTIROOM, czyli telewizja nawet w 6 pomieszczeniach  jednocześnie; VOD+ i netVOD+ – programy i filmy na życzenie, dostępne po podłączeniu dekodera do  internetu; nc+ GO – aplikacja mobilna umożliwiającą oglądanie telewizji na tablecie, lub smartfonie. Dzięki połączeniu najbogatszej oferty wyselekcjonowanych treści i najnowszej technologii nc+ na nowo definiuje pojęcie współczesnej rozrywki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.