Nowe logo marki Delia Cosmetics – Portal PR - 24PR
Nowe logo marki Delia Cosmetics

26.07.2013 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

Firma Delia Cosmetics w związku z dynamicznym rozwojem oraz obraną strategią m ki odświeża identyfikację wizualną. Wyraziste i nowoczesne logo w formie znaku literowego towarzyszy rebrandingowi całej oferty firmy Delia Cosmetics, która w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia na rynku. Zmiana logotypu jest wprowadzana sukcesywnie na wszystkich produktach marki już od marca 2013.

Koncepcja nowego logotypu opiera się na czytelnym znaku literowym, krój czcionki jest subtelny i miękki, a zarazem wyrazisty. Jak powiedziała Prezes Delia Cosmetics: ”Nowe logo inspirowane jest kobietą, i tak jak ona jest modne, dynamiczne, nowoczesne, a zarazem subtelne i delikatne. Taka jest też marka Delia Cosmetics, która jest z kobietami każdego dnia. Wraz z nowym logo wchodzimy w kolejną fazę rozwoju naszej firmy bogatsi o wiedzę i doświadczenie ostatnich 15 lat, otwarci na wyzwania stawiane nam przez wymagających konsumentów oraz polski rynek detaliczny.”

delia_kolor

Nowy znak marki jest odzwierciedleniem zmian jakie zachodzą w firmie: od strategii zarządzania, poprzez unowocześnienie procesów produkcyjnych, aż po nowe założenia projektowania i tworzenia oferty handlowej. Celem zmian jest budowanie mocnego, rozpoznawalnego brandu z dużym potencjałem handlowym. Od kilku miesięcy trwają prace związane z rebrandingiem w trzech kluczowych kategoriach produktowych:

  • preparatów do farbowania i pielęgnacji włosów
  • produktów do pielęgnacji twarzy i ciała
  • kosmetyków do makijażu

Zmiany wizualne kosmetyków Delii idą w parze ze stałym podnoszeniem jakości produktów, wdrażaniem nowoczesnych procesów technologicznych i zastosowaniem zgodnych z aktualnymi trendami składników aktywnych.
Delia Cosmetics to polski producent kosmetyków z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, o szerokim portfolio, obejmującym ponad 400 produktów, prowadzący sprzedaż na całym świecie. Jako jedna z nielicznych firma na rynku polskim, Delia Cosmetics specjalizuje się w produkcji aż trzech kategorii kosmetyków: do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi jak również ciągłym wzrostem sprzedaży.

 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.