Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile – Portal PR - 24PR
Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile

11.07.2013 Kategoria: Telefony. Autor: admin

T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje klientom telefony z nowym systemem operacyjnym Firefox OS.
12 lipca, niecałe dwa tygodnie po światowej premierze, T-Mobile rozpocznie sprzedaż pierwszego w Polsce telefonu z systemem Firefox OS. W pierwszej kolejności zostanie uruchomiona oferta zakupów online, a w niej telefon w ofercie Mix na liczbę doładowań oraz zestaw prepaid, obejmujący telefon ze starterem.

Od poniedziałku, 15 lipca we wszystkich kanałach sprzedaży dostępna będzie pełna oferta postpaid, Mix i prepaid. Datę wprowadzenia smartfona do oferty, ogłosił podczas konferencji prasowej  Grzegorz Bors, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rynku Prywatnego – „Konsekwentnie realizujemy politykę bycia liderem w zapewnianiu klientom najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Tym razem, jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy ofertę z telefonem z systemem operacyjnym Firefox OS.”

Cena tego smartfona w ofercie Mix na liczbę doładowań to zaledwie 1 zł w doładowaniu od 25 zł. We wszystkich taryfach abonamentowych cena telefonu wynosić będzie 1 złoty. „Sądzę, że nasza propozycja w szczególności przypadnie do gustu ludziom młodym. Ta oferta ma szansę być ofertą pierwszego wyboru dla bardzo wielu klientów, dla części z nich może to być również pierwszy smartfon.” – kontynuował Grzegorz Bors.

Pierwszym telefonem z nowym systemem, dostępnym w ofercie T-Mobile jest Alcatel OneTouch Fire, wyposażony w procesor firmy Qualcomm o częstotliwości 1 GHZ, 3,5 calowy wyświetlacz i aparat fotograficzny 3,2 Megapikseli.

Polski oddział T-Mobile jest pierwszym operatorem na świecie, który wprowadza do sprzedaży ten model telefonu i drugim, który będzie sprzedawał urządzenia pracujące pod systemem Firefox OS.

T-Mobile Polska S.A.

Biuro Prasowe

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.